Артикул: 4001

Elvis Car

Мова видання: Українська Англійська

 

 
Видавництво: Time 4 Machine

 

 
Комплектація: планшетка з деталями конструктору, віск для змащення деталей, шліфувальний папір, металева пружина, інструкція
Розмір моделі у зібранному вигляді: 233х87х55 мм
Розмір пакування: 300х220х30 мм
Матеріал: деревина
Кількість деталей: 171
Особливості: клей не потрібен; ключ для заведення автомобіля; спеціальний важіль для запуску двигуна; можливість трансформації у кабріолет; фіксатор положень відчинення дверей; приводиться в дію від металевої пружини, встановленій у двигуні.
Вік: 14+
Товар закончился
Немає в наявності

Про конструктор

Моделювання, або збірка міні-копії будь-якого предмету архітектури або техніки, залишається незмінним стійким захопленням величезної кількості людей. Своїми руками створювати з маленьких частин дерев'яну машину, танк або середньовічний замок - це ретельна, цікава справа, що розвиває увагу до деталей, точність та зваженість рухів. Тому, моделюванням починають, зазвичай, займатися у підлітковому віці, залишаючись із цим захопленням на все життя.    

Ви шукаєте подарунок для кращого друга, Вашого керівника або для близького родича? Якщо іменинник захоплюється моделюванням, то Вам нема чого більше шукати - купіть дерев'яну модель славнозвісного Елвіса Преслі - це стане чудовим сюрпризом.    

Всесвітньо відомий король рок-н-ролу Елвіс Преслі був талановитим, екстравагантним новатором не лише у музиці, але й у інших сферах свого бурхливого життя. Його автопарк нараховував більше 1200 машин, переважно це були кадиллаки різних моделей та кольорів. Їх отримували у подарунок від Короля його рідні, друзі, шанувальниці… Якщо Ви поділяєте любов Преслі до старих американських кадиллаків, то зараз отримуєте шанс придбати один з таких.    

Механічний автомобіль Елвіса Преслі Ви можете зібрати зі спеціально підготованих дерев'яних деталей механічного конструктору, де кожна деталь дерев'яної машини повторює реальні деталі кадиллаку - від витонченого летючого корпусу до граційного бамперу, фар та ручок дверцят. Мініатюрні сидіння в салоні, та навіть частини двигуна під капотом виконані у пропорційності зі справжніми аксесуарами легендарного авто.   

Деталі для збірки просто видавлюються з листа деревини та складаються відповідно до інструкції. Ця вишукана робота викликає, зазвичай, захоплення оточуючих, а точність і краса крихітних деталей заворожує простотою.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре