Артикул: 103001
Бестселер

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Мова видання: Українська Російська

 

 
Автор: Ешлі Венс
Видавництво: «ТАО»
ISBN:978-0-06-230123-9, 978-966-97534-0-3

 

 
Оригінальна назва: Elon Musk: How the Billionaire Ceo of Spacex and Tesla is Shaping Our Future
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 428
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Формат: 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Перекладач: Мирослава Лузіна
Тип видання: 6-е видання, оновленне і доповнене
Рік першого видання: 2015
313 грн
Є в наявності

6-е видання, оновленне і доповнене

Про книгу

Історія знає небагатьох промисловців, які могли б позмагатися із невпинним драйвом Ілона Маска та його винахідливою візією. Сучасна суміш Томаса Едисона, Генрі Форда, Говарда Х’юза та Стіва Джобса, Ілон Маск – людина, без якої не було би компаній PayPal, Tesla Motors, SpaceX і SolarCity, кожна з яких запускала ударну хвилю, яку відчули скрізь в американському бізнесі та промисловості. Більше, ніж будь-хто з керівників компаній у наш час, Маск присвятив свою енергію та власні чималі статки винайденню майбутнього, захопливого та неосяжного, мов науково-фантастичний сюжет.

У цій жвавій, допитливій розповіді знаний у світі технологій журналіст Ешлі Венс пропонує безпрецедентний погляд на гідний подиву життєвий шлях найбільшого відчайдуха Кремнієвої долини. Написана з ексклюзивним доступом до Маска, його сім’ї та друзів, ця книжка відстежує його долю від непростого дитинства в Південній Африці – аж до сходження на вершини глобального бізнесу. Венс провів понад 50 годин у розмовах з Маском та проінтерв’ював майже триста осіб, щоб розповісти бурхливу історію Маскових компаній, які змінили світ, а також показати нам неоднозначного чоловіка, який вдихнув нове життя в американську промисловість і поклав початок інноваціям нового рівня, наживши дорогою чимало ворогів.

1992 року Ілон Маск, тоді ще несамовито енергійний імміґрант, приїхав до Сполучених Штатів, прагнучи реалізувати свої найбожевільніші мрії. Відтоді Маскове життя було схоже на американські гірки: прикрі розчарування йшли поруч із грандіозними успіхами. Пішовши з компанії PayPal не зі своєї волі, подолавши небезпечне для життя захворювання на малярію, переживши смерть маленького сина, Маск залишив Кремнієву долину й переїхав до Лос-Анджелеса. На подив і збентеження друзів, він провів наступні кілька років, витрачаючи увесь свій капітал на ракети та електромобілі. Але якщо від того часу перестрибнути уперед, до 2012 року, ми станемо свідками одного з найбільших відроджень в історії бізнесу: Tesla, SpaceX та SolarCity досягли нечуваних успіхів, а власні статки Маска перетнули позначку у п’ять мільярдів доларів.

У часи, коли багато американських компаній більше зацікавлені здобути легкі гроші, ніж сміливо йти на ризики у сфері нових технологій, Маск вирізняється на їхньому тлі як єдиний підприємець, динаміки та візії якого вистачає одразу на три галузі, де він не тільки дає собі раду, а й здійснює революцію. Венс бачить в успіхові Маска ознаки повернення до тієї амбітності та винахідливості, які свого часу зробили Америку економічною та інтелектуальною потугою. «Ілон Маск» – блискуче проникливе дослідження того, що Маскова кар'єра означає для технологічної індустрії, яка переживає драматичні зміни. Ця книжка дає нам відчути, яким неймовірним може стати наступне століття.

Про автора

Американський журналіст Ешлі Венс зміг отримати ексклюзивний доступ до Ілона Маска, одного з найвідчайдушніших підприємців Кремнієвої долини і світу, а також до його родини, колег та друзів. Ця книжка відстежує його шлях від непростого дитинства у Південній Африці й аж до сходження на вершини світового бізнесу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре