Артикул: 84035
Бестселер

Экспресс-маркетинг. Быстро, конкретно, прибыльно

Автор: Олександр Левітас
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-562-9,  978-5-00100-824-8; 978-5-00057-730-1

 

 
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Серія: МІФ. Маркетинг
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

У маркетингу існує чимало інструментів, результат від застосування яких можна отримати швидко: за місяць, тиждень і навіть за кілька днів. Саме такі інструменти зібрав в одній книзі головний експерт по партизанському маркетингу, автор «Больше денег от вашего бизнеса» Олександр Левітас.

Це практичний посібник допоможе вам:

  • Підняти кваліфікацію персоналу, в тому числі продавців, і допомогти своїм співробітникам продавати більше;
  • Швидко і правильно провести позиціонування.
  • Швидко створити нові продукти на основі старих або вийти на нові ринки;
  • Грамотно працювати з ціноутворенням, збільшуючи прибуток практично миттєво і без істотних витрат;
  • Оптимізувати роботу бізнесу і збільшити середній чек.

Не тільки запропоновані методи відрізняються швидкістю, але і сама книга підготовлена ​​так, щоб читач зміг максимально швидко ознайомитися з інструментами, вибрати відповідні для своєї компанії і застосувати їх в роботі.

Ця книга - не продовження першої книги автора, а зовсім нове видання. Ніякої води - тільки конкретні інструменти, розділені на розділи, приклади та рекомендації щодо впровадження.

Особливості

Прикладна книга - тільки інструменти і приклади застосування

Для кого ця книга

Для фахівців будь-якого рівня: від початківців маркетологів до комерційних директорів, керівників і власників малого та середнього бізнесу.

Про автора

Олександ Левітас - відомий експерт з маркетингу, бізнес-тренер і консультант з Ізраїлю.

Олександр навчався мистецтву маркетингу в стінах Академії реклами в Тель-Авіві. Уже понад 20 років Олександр один з головних фахівців з партизанського маркетингу - малобюджетного залученню клієнтів.

Автор багатьох книг, в тому числі бестселера «Больше денег от вашего бизнеса», який побачив світ у 2008 році і з тих пір неодноразово перевидавався. У цій книзі автор розповідає про шість головних кроків, які призводять до збільшення прибутку і розкриває дві сотні прийомів партизанського маркетингу. Він задає невеликі, але дуже важливі питання, які дають зрозуміти, чи реалізується маркетинговий потенціал вашої компанії на повну потужність. Левітас упевнений, що будь-який бізнес може приносити ще більше прибутку!

Олександр багато подорожує по світу з семінарами майстер-класами по партизанському маркетингу, збільшення прибутковості і «лікування» бізнес-процесів. Публікується в найбільших журналах. Веде блог, який в 2011 році був визнаний «Кращим блогом Рунета про бізнес». Серед клієнтів Олександра компанії від «Ощадбанку» до телеканалу «ТНТ».

Цитати з книги

Грамотний персонал
Нерідко ваші продажі вбиває продавець, який буде корисний для покупця - не розбирається в тому, що продає, і не може відповісти навіть на просте питання.

Сертифікати
Можна випускати абонементи практично на все що завгодно - хоч на масажі або стрижки, хоч на каву, хоч на проїзд в таксі. Наприклад, один мій клієнт ввів абонементи на доставку букетів, інший пропонує покупцям карту на 10 великих піц.

Мотивуйте
Багато керівників припускаються помилки, або розподіляють свою увагу між усіма продавцями порівну, або приділяючи максимум уваги поганим продавцям в спробі витягнути їх на прийнятний рівень - і нехтуючи хорошими. Як ви думаєте, мотивує це продавців рости - або ж залишатися слабкими?

Контроль
Пообіцяйте клієнтам обслужити їх безкоштовно або дати істотну знижку або подарунок, якщо їм доведеться чекати довше заявленого часу - і вони стануть найсуворішими контролерами для ваших співробітників.

Гарантія
Найбільш поширена гарантія - «стовідсоткове повернення грошей» - працює не дуже добре, а часом і зовсім шкодить продажам. Подумайте самі: чи хотіли б ви оперуватися у лікаря, який гарантує, що, якщо ви помрете, він поверне гроші за операцію?

Залучайте
Як ви думаєте, чому продавці «Гербалайфа» носять помітні значки «Хочеш схуднути? Запитай мене як?» Правильна відповідь дуже проста - тому що це працює. Можливо, працює не так добре, як на початку 90-х, але все ще допомагає підняти продажі.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре