Артикул: 839691

Экспертные продажи. Новые методы убеждения покупателей

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6616-4,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 334
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

Про що

Світ змінився: технічні характеристики продукції перестали бути основною конкурентною перевагою, а інформація про будь-які товари і послуги стала настільки доступною, що клієнти часом краще вас розбираються в існуючих пропозиціях, конкурентах і альтернативах. Що ж робити, щоб не вилетіти з професії?

Дмитро Норка, експерт з продажу з тридцятирічним стажем, впевнений, що майбутнє за новим поколінням продавців - експертами! Якщо ви станете справжнім експертом у своїй галузі, навчитеся слухати і чути клієнта, то ви повернете його увагу, довіру і лояльність.

У цій книзі ви знайдете практичні рекомендації, які допоможуть вам розвинути навички експертних продажів і оволодіти технікою самопереконання клієнта - найважливішою зброєю в руках сучасного продавця. Книга обов'язкова до прочитання всім менеджерам з продажу та їх керівникам.

Чому книга гідна прочитання

  • Ви розберетеся в перевагах експертного підходу до продажів і зрозумієте, чого саме не вистачає саме вашим продавцям, щоб відповідати вимогам нової реальності.
  • Дотримуючись поетапних інструкцій та порад автора, ви зможете вибудувати власний унікальний образ експерта, який дозволить вам добитися нових вершин в бізнесі.
  • Разом з книгою ви безкоштовно отримаєте доступ до відеокурсу Дмитра Норки, присвяченому експертним продажам.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре