КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709214
Новинка

Его — це ворог

Автор: Раян Голідей
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-46-1,  

 

 
Оригінальна назва: Ego Is the Enemy
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 208
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Олена Любенко
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
175 грн
Є в наявності

Про книгу
Ми звикли звинувачувати інших у власних проблемах і поразках. Але часто найзапекліший ворог успіху живе всередині нас — наше его. Це зверхність, нездорова віра у власну важливість, зацикленість на собі, які не дають нам рухатися вперед, опановувати нові навички, креативити чи налагоджувати відкриті стосунки з людьми. Утім его можна підкорити. Історія знає багато одержимих геніїв-візіонерів, які перекроювали світ відповідно до свого бачення. Однак її також творять люди, які ставлять важливу мету вище за власне визнання.

Для кого ця книга
Книжка для всіх, хто прагне саморозвитку, хоче зрозуміти себе та знайти кращу версію власного я.

Чому саме ця книга
Автор переконає вас, що стриманість і скромність дають упевненість та відкривають можливості, щоб змінювати світ, а також навчить скерувати ваше его в потрібне русло, показавши приклади таких непохитних реалістів, як Елеонора Рузвельт, Бенджамін Франкліна чи Анґела Меркель.

Про автора
Раян Голідей — медіастратег і письменник. Працював директором з маркетингу в American Apparel. Засновник креативної компанії Brass Check, яка консультувала Google, TASER, Complex та інші успішні корпорації. Автор бестселерів із маркетингу та саморозвитку, зокрема книжок «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги», «Маркетинг майбутнього», «Зберігайте спокій» («Наш формат»).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре