КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 718887

Еда без границ. Правила вкусных путешествий

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-5974-6,  

 

 
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 224
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145x215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2017
264 грн
Є в наявності

Про що книга «Їжа без кордонів. Правила смачних подорожей »


Любите подорожувати і смачно їсти? Тоді ви вже гастрономічний турист, той, для якого їжа - це не про угамування голоду, а про культуру, історію, релігію, звичаї, легенди - і людей, завдяки яким вона з'являється на столі. Хочете стати профі - самостійно вибудовувати «смачні» маршрути, напрошуватися в гості на ферму або до незнайомців на обід, підгадується поїздку по гастрономічний фестиваль, завжди вибирати гарний ресторан і не потрапляти в туристичні пастки? Тоді ви знайшли правильну книгу. У цій книзі зібрані універсальні правила, які застосовуються до будь-якого подорожі: нові смаки, свіжі відчуття, старовинні рецепти, приємні знайомства доступні як в Провансі, так і на березі Онезького озера. Якщо, звичайно, знати, як і де шукати, що пробувати і з ким. Ось цього ви і навчитеся, прочитавши книгу Марини Миронової. Це не тільки керівництво до дії, а й гімн різноманіттю світу, який обов'язково варто спробувати на смак!

Чому книга «Їжа без кордонів. Правила смачних подорожей »гідна прочитання

  • «Їжа без кордонів» - десятирічний досвід гастрономічного мандрівника і журналіста, упакований в короткий покроковий рецепт.
  • Книга дає конкретні, реалізовані поради, як будь-яку поїздку (або навіть прогулянку по місту) перетворити в захоплюючу, смачну і яскраву подорож, не переплачуючи і отримуючи задоволення на кожному кроці.
  • Поради приправлені цікавими історіями шеф-кухарів, фермерів, виноробів і ін. Видатних гастрономів: від явок і паролів до унікальних авторських рецептів joie de vivre.

Автор
Марина Миронова - travel-журналіст, гастрономічний публіцист. Професійна мандрівниця, побувала в більш ніж 60 країнах і написала про них сотні тисяч слів для National Geographic Traveler, GEO, «Вокруг света», Russia Beyond The Headlines і ін. Викладає food-журналістику в школі Travelogia. Експерт в гастрономічному і винному туризмі. Знає, що обжерливість - гріх, але не може втриматися. Кожне її подорож - низка смакових переживань. Щоб зменшити почуття провини після особливо вишуканого гріхопадіння, вона береться за перо і описує свої гастрономічні захоплення так, щоб грішили вже її читачі. Член міжнародної федерації журналістів IFJ. Член Спілки журналістів Санкт-Петербурга.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре