Артикул: 83136

Двухшаговые продажи. Практические рекомендации

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Андрій Парабелум
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN:978-5-9614-4904-4

 

 
Дод.автор: Євген Колотилов
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 160
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Додатково: Закладка-мотати
247 грн
Є в наявності

Цитата

Проблема, яка в США гостро постала на початку 1990-х рр., А в Росії років на десять пізніше, полягає в тому, що звичайна пряма реклама перестала працювати. Сьогодні ми їдемо по вулиці, бачимо десятки однотипних розтяжок «Ми відкрилися» і розуміємо, що це повідомлення нас не тільки не приваблює, але навіть дратує. Такі методи давно перестали працювати ...
Андрій Парабелум, Євген Колотилов

Про що книга «Двухшаговые продажи. Практические рекомендации»

Продажі, організація системи продажів - основа бізнесу. C кожним роком забезпечувати їх зростання або просто підтримувати на поточному рівні стає все складніше. Конкуренція наростає, економічна ситуація ускладнюється, аудиторія пересичена і все більш розбірлива. Так, методик просування продуктів і послуг дуже багато, але більшість з них або застаріли, або не працюють у Росії. Книга Андрія Парабелум і Євгена Колотилова, провідних російських фахівців в області продажів, дає конкретну і чітку методику, яка дозволяє підвищити продажі практично в будь-якому бізнесі.
Методика двокрокового продажів дозволяє ефективно залучати цільову аудиторію і надійно утримувати її. Автори фокусуються на практичних рекомендаціях: як працювати з товарною матрицею, вводячи товари-локомотиви, маячкові і статусні товари, як зацікавити клієнта, як збільшувати інтернет-продажу.
Книга адресована керівникам компаній, менеджерам з продажу та всім, хто цікавиться механізмами просування товарів і послуг на російському ринку.

Чому книга «Двокрокового продажу: Практичні рекомендації» гідна прочитання

  • Вона написана справжніми російськими гуру продажів і надзвичайно актуальна для російської аудиторії.
  • Двокрокові продажі - найбільш затребуваний сьогодні метод просування товарів і послуг. Якщо ви просунутий бізнесмен, вам життєво необхідно володіти цією технікою досконало.
  • Навіть у простих на перший погляд методів є свої тонкощі і секрети. Автори розкривають всі нюанси двокрокових продажів без «води» і довгих ліричних відступів - гранично чітко і коротко, з прикладами.

Хто автори

Андрій Парабелум - найдорожчий консультант і бізнес-тренер Росії. Успішний бізнесмен. Гуру Інфобізнеса. Переконаний прихильник практичних навичок. Автор понад 80 популярних книг бізнес-тематики (в тому числі понад 40 бестселерів).

Євген Колотилов - відомий російський бізнес-тренер. Один з найбільш компетентних фахівців з продажу в сегменті B2B. Тренер-практик з величезним особистим досвідом і успішним досвідом побудови відділів продажів (входить в топ-20 кращих бізнес-тренерів з продажу за версією журналу Treningo і порталу SALESPORTAL). Автор безлічі бестселерів по тематиці продажів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре