КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 1246118

Думай, як у NASA: звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого

Автор: Озан Варол
Видавництво: «Yakaboo Publishing»
ISBN: 978-617-7544-72-1,  

 

 
Оригінальна назва: Think Like a Rocket Scientist: Simple Strategies You Can Use to Make Giant Leaps in Work and Life
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 416
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Петро Дениско
Рік першого видання: 2020
240 грн
Є в наявності

Про книжку:

Думати як фахівець з космічних польотів – це мислити поза шаблонами, ставити під сумнів стереотипи й усталені патерни мислення, щоб досягати неможливого. Одне з головних їхніх завдань – уявляння незбагненного та вирішення нерозв’язаного. Завдяки таким підходам людині вдалося ступити на Місяць, а космічні кораблі можуть долати мільйони кілометрів у відкритому просторі. І ці підходи можна застосовувати у різних професіях і сферах життя, щоб досягати результатів. Сьогодні існує низка інституцій, які впроваджують способи мислення, притаманні космонавтиці у свою модель бізнесу. Це допомагає розпізнавати дезінформацію та псевдонауку, бути креативним, розвивати критичне мислення. Приєднатись до цього кола може кожен, а як це зробити можна дізнатись з цієї доступної і практичної книжки.

Про автора:

Озан Варол — астрофізик, фахівець з космічних польотів, який здобув другу юридичну освіту та став університетським викладачем, фахівцем з кримінального, конституційного та компаративного конституційного права, його наукові статті здобули численні престижні наукові відзнаки. У вільний від академічної та викладацької роботи час Озан веде власний подкаст Famous Failure (Знамениті провали) і блог з персонального розвитку, ефективності та життєво-кар’єрного балансу, а також публікується у виданнях The Wall Street Journal, Newsweek, BBC, Time, CNN, The Washington Post, Slate, та Foreign Policy.
Озан є популярним лектором і коучем, він працює з державними установами, недержавними організаціями та корпоративним сектором, викладаючи свою стратегію інновативного мислення та вирішення проблем.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре