КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 200409
Новинка

Думай как лидер. Алгоритм принятия решений

Автор: Джон Адэр
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2456-0,  

 

 
Оригінальна назва: Decision Making and Problem Solving
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 120
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
227 грн
Є в наявності

Про що книга
Кожен день ми приймаємо безліч рішень - важливих і не дуже. Як навчитися робити це максимально ефективно? Як налаштувати механізм прийняття рішень так, щоб він працював без збоїв? Як навчитися використовувати глибинне мислення і генерувати проривні ідеї? Автор книги Джон Адер - один з кращих в світі фахівців з розвитку лідерських якостей. У книзі він пропонує алгоритм, за яким вам буде легше приймати рішення в будь-якій сфері. Ця методика допоможе стати більш ефективним і почати мислити, творити і діяти як справжній лідер!

Цитата
Виявляється, ми можемо аналізувати, синтезувати і оцінювати під час сну або коли зайняті абсолютно не розумовою діяльністю: наприклад, працюємо в саду або миємо посуд. Глибинне мислення не хаотично, воно нерідко використовується в наукових відкриттях і творчості. Крім того, саме воно є джерелом інтуїції - того самого «шостого почуття», якому ми надаємо великого значення.

Навіщо читати

  • Ви дізнаєтеся про принципи ефективного мислення;
  • удосконалите навички роботи з командою;
  • освоїте схему прийняття рішень, яка дозволить думати і діяти як лідер.

Для кого
Топ-менеджерам і всім, хто хоче навести порядок в своїх думках і справлятися з щоденними завданнями ефективніше.

Про автора
Джон Адер - Один з кращих в світі фахівців з розвитку лідерських якостей. Його книги перекладені на 25 мов. Їх загальний тираж становить півмільйона примірників. Адер увійшов в ТОП-40 людей, які внесли найбільший вклад в розвиток практики і теорії менеджменту. Зараз він працює консультантом з розвитку лідерських якостей. Мільйон керівників по всьому світу взяли участь в його авторській програмі «Action-Centred Leadership».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре