КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984825

Драйв: Что на самом деле нас мотивирует

Мягкая обложка 290 грн
Автор: Деніел Пінк
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2696-0,  

 

 
Оригінальна назва: Drive: The Surprising Truth About What Motivates
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 267
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145x245 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
290 грн
Є в наявності

Про що книга

Це книга про мотивацію. Про те, що ж насправді мотивує людей до видатних результатів. Можливо, ви подумали: ну звичайно ж - це гроші. Багато грошей. Зрештою, люди адже працюють заради грошей, та й практика «зроби А і я дам тобі Б» стала мало не класикою менеджменту. Дивно чути, що це в корені невірно!

У своєму провокаційному бестселері Деніел Пінк переконливо доводить, що в інформаційну епоху біхевіористська система мотивації, заснована лише на винагороду за досягнення результату, стала не просто марна, а й у ряді випадків прямо шкодить і співробітникам, і фірмі.
Але як же тоді мотивувати персонал досягати цілей і перемагати конкурентів? Потрібно зробити акцент на природному прагненні кожної людини до досконалості, майстерності і незалежності і наймати тільки тих людей, у яких сильна внутрішня мотивація. Це не так складно, як може здатися, а в книзі ви знайдете прості і зрозумілі інструменти побудови нової системи мотивації.

Чому книга гідна прочитання
• Тому що це найважливіша книга про мотивацію, написана в світі за останні роки.
• Книга в корені міняє наше уявлення про фактори, що впливають на результати роботи, на мотивацію до праці, на творчість. Всі свої думки автор підкріплює більш ніж переконливими результатами сотень психологічних досліджень про поведінку людей.
• Друга половина книги дуже практична - автор дає безліч інструментів і методів створення нової системи мотивації. Це унікальна суміш гуманістичної психології та реальної практики управління!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре