Артикул: 80383
Новинка

Достичь небес. Аэронавты, люди-птицы и космические старты

Автор: Річард Бренсон
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-614-6,  

 

 
Оригінальна назва: Reach for the Skies: Ballooning, Birdmen, and Blasting into Space
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 336
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання:
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 1 500
Перекладач: Наталія Лисова
Додатково: Закладка-мотати
Вікові обмеження: 0+
297 грн
Є в наявності

Цитата

З давніх-давен першопрохідці людства намагалися дотягнутися аж до неба. В останні два століття вони підкорили повітряний океан і зробили сучасний світ таким, яким він є. Сьогодні вони роблять можливим космос. Це винахідники, шукачі пригод, мрійники і ... так, і божевільні теж. Деякі називають їх безвідповідальними і навіть небезпечними. Але я зустрічався з багатьма з них. Я працював з ними, фінансував їх та літав разом з ними. Я ставлюся до них з повагою і довірою і вважаю, що вони і подібні до них - наше майбутнє.
Я розглядаю історію польоту через призму подій і людей, які надихали мене все моє життя. На цих сторінках ви знайдете розповіді про чудесне спасіння; про рекорди намічених і побитих; про дивовижні подвиги витривалості і виживання, включаючи і деякі мої пригоди.

Річард Бренсон

О чем книга «Досягти небес: Аеронавти, люди-птаха і космічні старти»

Щоб стати в авіабізнесі мільйонером, починати краще мільярдером. Це слова Френка Уиттла - винахідника реактивного двигуна. Безкорисливість повітряних першопрохідців, їх одержимість, що межує з божевіллям, зробили наш світ таким, яким він є. Річард Бренсон, всесвітньо відомий британський підприємець, засновник корпорації Virgin, вважає, що за такими ентузіастами майбутнє.

Ця книжка - захоплююча історія повітроплавання, авіації і космонавтики.
Ця книга про подвиги і перемоги, про мрії, які виконуються в небі, i про iдеї, які часто розбиваються об землю.

Чому книга «Досягти небес» гідна прочитання

Якщо ви мріяли ризикнути, але не наважувалися, тепер, слідом за автором, ви не зможете встояти перед цією спокусою. Але не просто ризикнути, а ще й насолодитися цим моментом. Ви навчитеся сміливіше і реалістичніше ставитися до життя, відчуєте до неї смак і цей азарт, яким рухає будь-яке грандіозне починання.
Ви згадайте, що таке справжня мрія. Ви згадайте дитинство і ваші сни про космос.
І так, цілком можливо ви вирушите в дану космічну подорож разом з Річардом Бренсоном на його суборбітальному космічному літаку SpaceshipTwo.
Хто зазначив, що досягти небес неможливо?

Для кого ця книга

Для хоробрих серцем, які прагнуть до успіху у всьому - від запаморочливої ​​кар'єри, доброї слави і аж до підкорення небес. Саме у всьому цьому серу Річарду Бренсону немає рівних!

Хто автор

Сер Річард Бренсон - надзвичайно успішний міжнародний підприємець і засновник Virgin Group. Його автобіографія і написані ним книги по бізнесу стали міжнародними бестселерами. Бренсон живе з дружиною Джоан на острові Некер з групи Британських Віргінських островів; у нього двоє дорослих дітей - Холлі і Сем.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре