Артикул: 200406

Добыча. Всемирная история борьбы за нефть, деньги и власть

Автор: Деніел Єргін
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-1269-7,  

 

 
Оригінальна назва: The Prize: The Epic Quest for Oil, Money and Power
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 956
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Кватковскій Андрій, Стародубцев Валентин, Якушкіна Ірина
Додатково: Закладка-мотати, 36 сторінок з фотографіями з історії нафтової галузі, включаючи унікальні знімки з Музею Лукойлу
Рік першого видання: 2019
761 грн
Є в наявності

Цитата
Захоплююче оповідання, фундаментальне розкриття теми! Ця книга для тих, хто прагне зрозуміти всю важливість ролі нафти в сучасній історії.
The New York Times

Про що книга «Здобич. Всесвітня історія боротьби за нафту, гроші та владу»
«Здобич» описує боротьбу за багатство та владу, яка протягом десятиліть супроводжувала нафтовидобуток і яка буде вічним паливом глобального протистояння, приголомшлива світовій економіці і змінює долі окремих людей і цілих держав.

Чому книга «Здобич. Всесвітня історія боротьби за нафту, гроші та владу» гідна прочитання

  • Автор - лауреат Пулітцерівської премії.
  • Це саме фундаментальне дослідження нафтової галузі в світі.
  • Всі інші книги про нафту так чи інакше спираються на «Здобич. Всесвітня історія боротьби за нафту, гроші та владу».
  • Книга доповнена новою передмовою автора і спеціально написаної для російського видання заключній главою, де розглянуті найважливіші для нафтової індустрії події за останні десять років, що минули з моменту першого видання, зокрема хвиля арабських революцій 2011 року.
  • Це захоплююче читання: вся історія останніх 150 років людства показана через призму боротьби на нафту.

Для кого ця книга
Для керівників і фахівців нафтових компаній, економістів і політиків. А також для всіх, кому цікава історія нафтової індустрії і роль нафти в економіці.

Хто автор
Деніел Єргін - визнаний авторитет у галузі енергетики, міжнародної політики і економіки. Лауреат Пулітцерівської премії, експерт по глобальній енергетиці телеканалу CNBC, член консультативної ради Енергетичної ініціативи в Массачусетському технологічному інституті і Сінгапурського міжнародного консультативного комітету з енергетики, партнер з питань енергетики Світового економічного форуму в Давосі. Має ступінь бакалавра гуманітарних наук Єльського університету і докторську ступінь Кембриджського університету. Засновник і голова ради директорів IHS Cambridge Energy Research Associates (IHS CERA), однієї з провідних консалтингових і дослідницьких фірм в цій галузі. Деніел Єргін удостоєний премії США за «досягнення в галузі енергетики та зміцнення міжнародного взаєморозуміння», а також медалі президента Італії за «розуміння динаміки ринку в поєднанні з широким баченням рушійних сил геополітики в процесі пошуку шляхів розвитку світового співтовариства».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Добыча, Всемирная, история, борьбы, нефть, деньги, и, власть