КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 200151

Добродетель эгоизма (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка 120 грн
Автор: Айн Ренд
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-7069-7,  

 

 
Оригінальна назва: The Virtue of Selfishness: A New Concept of Egoism
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 267
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Серія: Альпина: психология и философия (Покетбук)
Вікові обмеження: 12+
120 грн
Є в наявності

Айн Ренд (1905-1982) - наша колишня співвітчизниця, найбільша американська письменниця, чиї книги надали найпотужніший вплив на світогляд мільйонів людей у ​​всьому світі, автор визнаних бестселерів - «Атлант розправив плечі», «Джерело», «Гімн» і ін.

Книга «Доброчесність егоїзму» являє собою збірку статей, написаних Айн Ренд в різні роки і об'єднаних однією темою - захистом концепції «розумного егоїзму» як етичної основи вільного капіталістичного суспільства.

Автор на рідкість жваво і переконливо доводить, що тільки в рамках системи, яка ставить на чільне місце права особистості і розум, люди можуть вільно розвиватися і отримувати щастя, що не опиняючись поневоленими диктаторами, державою та іншими людьми. А значить - тільки таку систему можна визнати моральною та відповідною людській природі.

Цитата
«Значення, яке надається слову« егоїзм »в суспільстві, не просто неточне: воно відображає страшний інтелектуальний« комплекс », який в набагато більшому ступені, ніж будь-який одиночний фактор, несе відповідальність за затримку морального розвитку людства». Айн Ренд

Про що книга «Доброчесність егоїзму»
Це збірка статей, написаних автором у різні роки і об'єднаних однією темою - захистом концепції «розумного егоїзму» як етичної основи вільного капіталістичного суспільства. Автор переконливо доводить, що тільки в рамках системи, яка ставить на чільне місце права особистості і розум, люди можуть вільно розвиватися і отримувати щастя, не опиняючись поневоленими диктаторами, державою та іншими людьми. А значить - тільки таку систему можна визнати моральною та відповідною людській природі.

Чому книга «Доброчесність егоїзму» гідна прочитання
«Доброчесність егоїзму» стала однією з найбільш продаваних книг Айн Ренд. Протягом перших чотирьох місяців було продано більше 400 тис. примірників, а до 2008 року їх кількість досягла 1,15 млн. Запропонована Айн Ренд інтерпретація поняття «егоїзм» викликала надзвичайно гарячі дискусії серед неабияких філософів і письменників. Книга (яку сама письменниця спочатку хотіла назвати «Нові кордони фашизму») ​​являє собою одну з найбільш яскравих робіт в області філософії об'єктивізму.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре