Артикул: 709144

Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя

Автор: Брюс Паттон
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-20-7,  

 

 
Оригінальна назва: Designing Your Life: How to Build a Well-Lived, Joyful Life
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х240 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Валерія Глінка
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати,
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

ПРО КНИЖКУ
Диплом не гарантує, що ви любитимете свою роботу. Успішна кар’єра не визначає щастя. Ваші кар’єра, щастя та повсякденне життя — у ваших руках. Головне, поставити собі правильні питання та бути готовим втілювати відповіді у життя. Як знайти роботу, що по-справжньому подобатиметься? Як збудувати кар’єру, яка забезпечить хороше життя? Як відшукати життєвий баланс? Як зробити щось вартісне, що змінить цей світ? Автори пропонують поглянути на своє майбутнє очима дизайнера і створити проект вашого життя. Бестселлер New York Times

ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ
Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться саморозвитком, плануванням життя, кар’єри чи власного бізнесу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Ця книжка дасть вам важливі інструменти, які допоможуть вийти із «зачарованого кола» й спроектувати змістовне, наповнене задоволенням життя, у якому ваша особистість, ваші переконання та ваша робота не суперечитимуть одне одному. І коли вас запитуватимуть: «Як справи?» та «Що нового?», у вас завжди буде, що відповісти.

ПРО АВТОРА
Білл Барнетт — виконавчий директор Дизайнерської програми у Стенфордському університеті, де раніше здобув магістерський ступінь з продуктового дизайну. Виконує роль радника у кількох технологічних стартапах. Дейв Еванс — викладач курсу продуктового дизайну у Стенфордському університеті, консультант із менеджменту. Очолював відділ запуску продуктів одного напряму в компанії Apple. Співзасновник компанії зі створення відеоігор Electronic Arts. Білл Барнет та Дейв Еванз викладають курс дизайн- мислення у Стенфорді.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ
«Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути», Маршалл Ґолдсміт, Марк Рейтер, «Наш формат», 2017 «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей», Сьюзен Фовлер , «Наш формат», 2018 рік ВІДГУКИ Хочете нарешті жити змістовним життям? Почніть думати як дизайнер. New York Times Основна помилка — це погоджуватися на стиль життя, який робить вас нещасним. Ось головний урок, який дає ця книжка. Publishers Weekly

ЦИТАТИ
Про дизайн
Усе, що робить наше щоденне життя простішим, продуктивнішим і приємнішим, з’явилося тому, що існувала якась проблема, і тому, що десь у світі якийсь дизайнер чи команда дизайнерів взялися вирішити цю проблему.

Про готовність до дій
Якщо ви схильні до дій, то обов’язково зможете побудувати свій шлях уперед.

Про «антипристрасть»
Багато людей перебувають під впливом застарілого переконання, що важливо просто визначити об’єкт своєї пристрасті. Якщо вони це зроблять, усе стане на своє місце. Ми ненавидимо цю ідею з однієї лише причини — більшість людей не знає, що є їхньою пристрастю.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре