КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 984799

Диалог: Искусство слова для писателей, сценаристов и драматургов

Автор: Роберт Макки
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
Серія: Сценарна і письменницька майстерність
ISBN: 978-5-00139-145-6,  

 

 
Оригінальна назва: Dialogue: The Art of Verbal Action for Page, Stage, and Screen
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 448
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

Цитата

Хороший текст звертає читачів і слухачів мало не в провидців. Драматичний діалог своєю владою з'єднує дві безмовні області: внутрішній світ героя і внутрішній світ читача-слухача. Подібно радіопередавачам, одна підсвідомість налаштовується на іншу - чуття підказує нам, які якості в персонажах нам близькі.

Про книгу

У книзі Роберт Маккі - американський сценарист і один з найбільш відомих в світі викладачів сценарного мистецтва, автор знаменитого бестселера «Історія на мільйон доларів» розкриває секрети створення драматичного діалогу, відштовхуючись від його функції, змісту, форми і техніки мови дійових осіб. Це підручник-дослідження, в якому розглянуті як найбільш дієві техніки «діалогового листи», так і помилки, які чекають на автора в процесі роботи, в тому числі кліше, багатослівність і неправдоподібність.

Чому книга гідна прочитання

Відомо, що діалог, мова героїв - найважче з того, з чим доводиться справлятися письменнику і сценаристу. Поганий діалог здатний звести нанівець геніальну ідею, зробити саму захоплюючу історію мертвою, а її персонажів - картонними. При цьому живий, блискучий діалог може врятувати посередній сюжет, змушуючи публіку закохуватися в героїв і закривати очі на недосконалості історії.

Традиційно вважалося, що здатність до створення неповторних діалогів на кшталт магії і доступна обраним авторам, які володіють унікальним «слухом» і вмінням розпізнавати голоси героїв. Книга Роберта Маккі спростовує це переконання і служить навігатором для авторів, які бажають оволодіти майстерністю діалогового листа. Вона детально показує, як влаштований діалог, оголюючи кожну цеглинку його структури, роблячи зримим досі незриме і пізнаваним непізнаване.

Книга вчить вкладати в уста героїв такі слова, які роблять їх по-справжньому живими, привабливими, такими, щоб глядач і читач слідував за ними невідступно.

Хто автор

Роберт Маккі - найавторитетніший у світі викладач і експерт з мистецтва створення історій. За останні 30 років він підготував безліч сценаристів, прозаїків, драматургів, поетів, кінодокументалістів, продюсерів, режисерів. Більше 60 учнів Маккі отримали нагороди Американської кіноакадемії, 200 стали її номінантами, 200 отримали премію «Еммі», 1000 осіб номінувалися на неї, 100 стали лауреатами премії Гільдії сценаристів США, а 50 - лауреатами премії Гільдії режисерів США.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре