КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 895577

Дерево йоги. Ежедневная практика

Автор: Б. К. С. Айенгар
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-00139-023-7,  

 

 
Оригінальна назва: The Tree of Yoga: The definite guide to yoga in everyday life
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 237
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2018
339 грн
Є в наявності

Цитата

«Мій метод - йога, шлях, який розвиває тіло і почуття, очищає розум, виховує розум і наповнює душу - саму серцевину нашої істоти. На жаль, багато людей, які не спіткали всієї глибини йоги, бачать в цьому духовному шляху до самореалізації лише фізичну дисципліну, а практика хатха-йоги розуміється ними як якась гімнастика. Але йога - щось більше, ніж фізичні вправи. Вона охоплює все єство людини - на клітинному, психічному, інтелектуальному і духовному рівнях ».

Про що книга «Дерево йоги. Щоденна практика »

Книга автора знаменитої «Йоги Айенгара» висвітлює практичні і філософські аспекти йоги. В її основу лягли бесіди з учнями і лекції, з якими він виступав по всьому світу. Майстер з готовністю ділиться особистим досвідом практики поз і дихальних вправ. «Йогу-сутр» Патанджалі Айенгар уподібнює дерево, яке плодоносить тільки при щоденному догляді, і закликає дотримуватися цього принципу в своїх заняттях. Окремі глави присвячені темам любові, сексуальності, сімейного життя, здоров'ю, цілительських мистецтву, медитації, смерті. Свою філософію Айенгар розглядає як керівництво для повсякденного життя і сам є прикладом її послідовного втілення. Усередині практикуючи йогу, він ніколи не нехтував мирськими обов'язками - дружина, батька, сина, учня, вчителя. Тому його поради і рекомендації максимально наближені до реального життя.

Чому книга «Дерево йоги» гідна прочитання

З цією книгою ви навчитеся щодня практикувати йогу, щоб підживлювати ваше «дерево».
В основі книги-лекції Б.К.С. Айенгара, що вже стали класикою.
Книга буде цікава не тільки послідовникам школи Айенгара, але і всім, хто цікавиться філософією і мистецтвом йоги.

Хто автор

Беллур Крішнамачари Сундарараджа Айенгар - один з найвидатніших майстрів йоги сучасності і засновник власного методу, що має мільйони послідовників. Практикує і викладає йогу більше 75 років. Автор безлічі бестселерів, в тому числі «Йога Дипика», «Прояснення Пранаями», «Світло життя - йога», «Йога-сутри Патанджалі». У 2004 році журнал The Time включив його в список 100 найбільш впливових людей світу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
330 грн 314 грн
=
Економія: 33 грн
636 грн