КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984824

Деньги без дураков: Почему инвестировать сложнее, чем кажется, и как это делать правильно

Автор: Олександр Силаєв
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2664-9,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 423
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2019
329 грн
Є в наявності

Про що книга

«Гроші без дурнів» - це і підручник з інвестування для початківців, і посібник для трейдерів, і введення в поведінкові фінанси. Олександр Силаєв - практик ринкової торгівлі та раціонального мислення - пропонує по-новому поглянути на діяльність інвестора. Тут ви знайдете неупереджений аналіз ринкової індустрії і детальний розбір доступних для приватних осіб інструментів: валюта, золото, депозити, облігації, позики, акції вартості, акції зростання, блакитні фішки, другий ешелон, структурні продукти, ПІФи, ДУ, види трейдингу і т. д. Автор показує, де саме і як втрачає інвестор, розкриває хитрощі і прийоми учасників фінансового ринку. За його зізнанням, в 2010 р, коли він починав, така книга заощадила б йому сотні тисяч рублів і місяці життя.

Цитати

Досить в будь-якому інтернет-пошуку ввести слова «інвестиції», «акції», «трейдинг», і ви відразу опинитеся в гущі партійного життя. Сотні сайтів запропонують вам сотні послуг: найкращі акції, керуючі, торгові роботи. Створиться враження, що заробляти менше 100% річних будь-якій людині просто непристойно. Залишається вибрати, яким способом вам приємніше їх отримати - зібрати портфель добірних акцій або послати за грошима на терміновий ринок спритного робота (ще веселіше, звичайно, послати його за грошима на Forex). У масі це брехня. Майже все, що вам запропонують в офісі російського брокера, суперечить традиційним уявленням про економіку звичайного економіста. Не буває, наприклад, «портфелів акцій з 40%-ної прибутковістю». Не буває хороших торгових алгоритмів, до яких може підключитися будь-хто. Не буває структурних продуктів більш вигідних, ніж індексний фонд. Вірити в існування цих феноменів приблизно те ж, що вважати можливим вічний двигун.

Ви дізнаєтеся:

Правила інвестицій. Де лукавлять ваш брокер і Карл Маркс?
Правила спекуляцій. Чому трейдинг куди складніше, ніж здається?
Правила середовища. Хто ж все-таки заробляє на біржі?
Правила життя. Чи можливий легкий і великий пасивний дохід?

Для кого

Це практичне керівництво буде корисно всім, хто має намір розібратися в світі інвестицій або хоче підвищити їх ефективність.

Про автора

Олександр Силаєв - приватний інвестор, трейдер. З 2014 р. біржа - основне заняття і джерело доходу; до цього викладав в СібГІУ на кафедрі філософії, працював журналістом і редактором у красноярських ЗМІ, писав прозу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре