КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 821754

Дело не в генах. Почему (на самом деле) мы похожи на родителей

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6362-0,  

 

 
Оригінальна назва: Not In Your Genes: The Real Reasons Children are Like Their Parents
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 392
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: И. Окунькова
Рік першого видання: 2017
313 грн
Є в наявності

Якщо ви вважаєте , що ваші проблеми або дратівливі вас властивості - це робота генів, ви відчуєте себе впевненіше, дізнавшись, що гени тут ні при чому. Мозок набагато пластичний, ніж вважалося раніше, навіть доросла людина може змінитися, хоча це і важко.

Про що книга
У багатьох своїх промахах і недоліки ми схильні звинувачувати спадковість. Ми не винні, це все гени: від них залежить не тільки наша зовнішність, але і поведінку. Британський психолог Олівер Джеймс не згоден з цим. Він каже, що на нас більше впливає те, як нас виховували і в якому середовищі ми росли. Він показує, як саме наші дії залежать від минулого, при цьому пропонує відмовитися від ідеї про вирішеним.

Чому книга гідна прочитання

  • Знаючи правду про справжню роль виховання і генів, ви відкриєте для себе безліч нових можливостей.
  • Ви по-новому подивіться на себе і своїх близьких,
  • Ви зрозумієте, що цілком реально виправите всі, що вам в собі не подобається
  • І в підсумку зможете повністю змінити своє життя.

Хто автор
Олівер Джеймс - психолог, член Британського товариства психологів. Народився в 1953 р Вивчав соціальну антропологію в Кембриджі, потім - дитячу клінічну психологію в одній кімнаті університеті. Шість років працював клінічним психологом в госпіталі Річмонда. Вів колонки в виданнях Sun, Sunday Telegraph, Sunday Express, Independent, і ін. Брав участь у створенні ряду теле- і радіопрограм, продюсував документальні фільми. Автор книг: Contented Dementia, Love Bombing, Office Politics і ін. Відгуки про книгу На рубежі минулого і нинішнього століть, коли робота вчених над масштабним міжнародним проектом "Геном людини" була на слуху, в ЗМІ все частіше стали з'являтися новини з заголовками на кшталт: "Вчені виявили ген алкоголізму", "Відкрито гени ліні і працьовитості», «Знайдений ген рукоприкладства" ...

Проблема тут навіть не в некоректності формулювань, а в тому, що люди стали пояснювати всі свої неприємні особистісні риси, сумнівні патерни поведінки і шкідливі звички спадкової неминучістю. По суті, людина зняв з себе відповідальність за всі свої особистісні недоліки і списав їх на "погані гени". Але чи справедливо це? Олівер Джеймс спростовує це усталену в суспільстві правило. Не з усіма наведеними їм аргументами можна погодитися, проте його основна теза про те, що особистість будь-якої людини в значній мірі формується вихованням - цінний і гідний популяризації. Адже позиція, яку транслює Джеймс, дозволяє людині усвідомити себе не як пасивного спостерігача за своєю недосконалою і генетично запрограмованої натурою, а робить його активною дійовою особою, здатним змінюватися в кращий бік і ростити психічно здорових дітей, не дивлячись ні на свою, ні на їх " важку спадковість ".
Олена Лесняк, редактор рубрики "Герої" науково-популярного журналу "Кот Шредінгера"

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре