КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 200534

Давид и Голиаф. Как аутсайдеры побеждают фаворитов (м'яка обкладинка)

Автор: Малкольм Гладуелл
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-7153-3,  

 

 
Оригінальна назва: David and Goliath: Underdogs, Misfits, and the Art of Batting Giants
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 360
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Е. Бакушева
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
Давид і Голіаф..
180 грн
українською мовою
120 грн
Є в наявності

Цитата

Гіганти не такі, якими ми звикли їх рахувати. Якості, які, на перший погляд, надають їм сил, часто є джерелом великої слабкості. Положення аутсайдера може змінити людину, хоча ми не завжди належним чином оцінюємо зміни, що відбуваються: воно відкриває двері, створює можливості, просвіщає, навчає, робить можливим те, що здавалося неймовірним. Нам потрібно вдосконалене керівництво по боротьбі з гігантами ...

Про що книга «Давид і Голіаф: Як аутсайдери перемагають фаворитів»

Автор світових бестселерів журналіст The New Yorker Малкольм Гладуелл, натхненний біблійним протистоянням Давида і Голіафа, аналізує феномен перемоги слабкого над сильним. У кожній з глав розповідається історія однієї людини - знаменитого або невідомого, пересічного або талановитого, - який, зіткнувшись з, здавалося б, нерозв'язними проблемами, був змушений діяти. Як бути: грати за правилами або довіритися своїм інстинктам? Здатися або триматися до останнього? Завдати у відповідь удар або пробачити? Людина - істота адаптивне, але бувають такі ситуації, коли адаптація тотожна поразці. Тому варто мобілізувати свої внутрішні резерви: волю, розум, фізичні ресурси, фантазію - і взяти верх над несприятливими обставинами. Історії реальних людей, що вистояли в битві з могутніми "Голіаф" неймовірних труднощів, показують нам, що навіть слабкого може бути під силу винести страшні удари долі і не тільки не зламатися, але і знайти в собі сили для нових звершень.

Чому книга «Давид і Голіаф» гідна прочитання

  • Реальні історії завжди цікавіше фантазій, коли мова йде про подолання труднощів. Наші сучасники виявилися здатні на багато що, коли обставини загнали їх в кут. Автор наводить в книзі воістину надихаючі приклади тріумфу людської волі.
  • Це дуже життєстверджуюча книга, яка допомагає повірити в свої сили.
  • Малкольм Гладуелл розглядає різні способи боротьби з труднощами: відкрите протистояння, непротивлення злу насильством, наполегливість, завзятість у досягненні мети, хитрість, чесність і доброта. Герої книги часто діють не так, як від них очікують, і завдяки цьому виявляються у виграші.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче дізнатися більше про подолання труднощів і особливості поведінки людини в нестандартних ситуаціях.

Хто автор

Малкольм Глaдуелл - автор всесвітніх бестселерів «Переломний момент», «Що бачила собака», «Сила миттєвих рішень», «Генії і аутсайдери». На даний момент штатний автор журналу The New Yorker, в минулому - автор наукових і бізнес-статей для газети The Washington Post.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре