Артикул: 82650
Бестселер

Давид и Голиаф. Как аутсайдеры побеждают фаворитов

Твёрдая обложка 202 грн
Мова видання: Російська Англійська Українська

 

 
Автор: Малкольм Гладуелл
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-4589-3,  

 

 
Оригінальна назва: David and Goliath: Underdogs, Misfits, and the Art of Batting Giants
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 266
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 5 000
Перекладач: Катерина Бакушева
Рік першого видання: 2014
224 грн
Знижка 22 грн
202 грн
Є в наявності

Цитата

Гіганти не такі, якими ми звикли їх вважати. Якості, які, на перший погляд, надають їм сил, часто є джерелом великої слабкості. Положення аутсайдера може змінити людину, хоча ми не завжди гідно оцінюємо зміни, що відбуваються: воно відкриває двері, створює можливості, просвіщає, навчає, робить можливим те, що здавалося неймовірним. Нам потрібно вдосконалене керівництво по боротьбі з гігантами ...

Про що книга «Давид и Голиаф: Как аутсайдеры побеждают фаворитов»

Автор світових бестселерів журналіст The New Yorker Малкольм Гладуелл, натхненний біблійним протистоянням Давида і Голіафа, аналізує феномен перемоги слабкого над сильним. У кожній з глав розповідається історія однієї людини - знаменитого або невідомого, пересічного або талановитого, - який, зіткнувшись з, здавалося б, нерозв'язними проблемами, був змушений діяти. Як бути: грати за правилами або довіритися своїм інстинктам? Здатися або триматися до останнього? Завдати у відповідь удар або пробачити? Людина - істота адаптивне, але бувають такі ситуації, коли адаптація тотожна поразки. Тому варто мобілізувати свої внутрішні резерви: волю, розум, фізичні ресурси, фантазію - і взяти верх над несприятливими обставинами. Історії реальних людей, які вистояли в битві з могутніми «голіафамі» неймовірних труднощів, показують нам, що навіть слабкому може бути під силу винести страшні удари долі і не тільки не зламатися, а й знайти в собі сили для нових звершень.

Чому книга «Давид и Голиаф» гідна прочитання

  • Реальні історії завжди цікавіше фантазій, коли мова йде про подолання труднощів. Наші сучасники виявилися здатні на багато що, коли обставини загнали їх в кут. Автор наводить в книзі воістину надихаючі приклади тріумфу людської волі.
  • Це дуже життєстверджуюча книга, яка допомагає повірити в свої сили.
  • Малкольм Гладуелл розглядає різні способи боротьби з труднощами: відкрите протистояння, непротивлення злу насильством, наполегливість, завзятість у досягненні мети, хитрість, чесність і доброта. Герої книги часто діють не так, як від них очікують, і завдяки цьому виявляються у виграші.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче дізнатися більше про подолання труднощів і особливості поведінки людини в нестандартних ситуаціях.

Хто автор

Малкольм Глaдуелл - автор всесвітніх бестселерів «Переломний момент», «Що бачила собака», «Сила миттєвих рішень», «Генії і аутсайдери». На даний момент штатний автор журналу The New Yorker, в минулому - автор наукових і бізнес-статей для газети The Washington Post.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре