ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 83359

Цифровая диета. Как победить зависимость от гаджетов и технологий

Автор: Деніел Сіберг
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7094-9,  978-5-9614-5058-3

 

 
Оригінальна назва: The Digital Diet:The 4-Step Plan to Break Your Tech Addiction and Regain Balance in Your Life
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 207
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Перекладач: Ирина Окунькова
Тип видання: 2-е видання
316 грн
Знижка 31 грн
285 грн
Є в наявності

Цитата

Чи вбивають нас технології, подібно мурашиної навалі? У буквальному сенсі ні - за рідкісним винятком, на зразок випадків, коли водії відволікаються за кермом, або дурних роликів на YouTube. Але вони можуть тихо, практично невідчутно і систематично руйнувати важливі аспекти нашого життя.
Деніел Сіберг

Про що книга «Цифрова дієта: Як перемогти залежність від гаджетів і технологій»

Сучасний світ неможливо уявити без електронних пристроїв і технологій. Гаджети такі красиві, корисні і функціональні, що цивілізований світ здається їм без бою. Скільки хвилин в день особисто ви здатні обходитися без входу у віртуальний простір? Що відчуваєте, забувши вдома смартфон або помітивши, що планшет ось-ось «помре», а зарядки або розетки поблизу немає? Дискомфорт або навіть легку паніку. Подібно раблезіанського ненажерам, ми не знаємо міри, коли мова йде про світяться коробочках. Пора повернутися до реальності, поки ще не пізно, і посадити себе на оздоровчу «дієту»! У книзі, що стала світовим бестселером, Деніел Сіберг, відомий телеведучий і журналіст, викладає принципи власної 4-крокової стратегії, що допомагає звести використання електронних пристроїв і технологій до розумних і комфортним для кожного меж. Тут все чітко розписано по днях: і прості вправи, і очікуваний ефект від них, і відчуття «сидячих на дієті». Прочитайте цю корисну книгу самі і познайомте з нею своїх друзів!

Чому книга «Цифрова дієта: Як перемогти залежність від гаджетів і технологій» гідна прочитання

  •     Практично кожна сучасна людина сьогодні гаджетозалежна. Книга допоможе усвідомити, наскільки сильною є ця залежність саме у вас.
  •     Методика подолання прихильності до технологій розроблена автором, великим любителем гаджетів, на власному досвіді. Перш ніж рекомендувати вам, він перевірив її на собі і переконався, що вона працює.
  •     Розповідаючи про той чи інший етап цифрової дієти, Деніел Сіберг не тільки дає рекомендації, а й описує можливі реакції на їх виконання. А також говорить про послаблення, які можна дозволити собі на тому чи іншому етапі. Цифрова дієта виявляється приємним і захоплюючим процесом, і вже через короткий час ви з подивом виявляєте, що впевнено контролюєте себе, не дозволяючи електронним іграшкам повністю замінити собою живе спілкування з близькими людьми.


Хто автор

Деніел Сіберг - ведучий передачі Tech This Out! на каналі ABC News Now. Також знімає сюжети на тему науки і технологій для інших програм каналу ABC News, в тому числі Nightline і Good Morning America. Постійний автор журналу Details; співпрацює з каналами BBC World News America, PBS, MSNBC, CBS, Sunday Morning, Discovery Channel і іншими.
Статті Сіберг публікувалися також в Huffington Post, Oprah.com, Salon.com, Time і багатьох інших виданнях.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре