КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 921982

Что значит быть собакой: И другие открытия в области нейробиологии животных

Автор: Грегорі Бернс
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-945-1,  

 

 
Оригінальна назва: What It's Like to Be a Dog: And Other Adventures in Animal Neuroscience
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 333
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145x215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2019
Товар закончился
Немає в наявності

Революційне дослідження, що доводить, що собаки відчувають ті ж емоції, що і людина. Навчити собак витримувати процедуру магнітно-резонансного сканування - геніальний спосіб з'ясувати, як працює їхній мозок. Книгу обов'язково варто читати і любителям собак, і нейробіологам.

Темпл Грандін автор книг Animals in Translation ( «Тварини в перекладі») і Animals Make Us Human ( «Тварини роблять нас людьми»)

По-справжньому захоплююча книга, виконана глибокої поваги до тварин і розширює наше уявлення про те, що значить бути собакою.

The Bark

Цитата

«Якщо собаку можна видресирувати стрибати з вертольота, напевно її можна привчити і до процедури МРТ. Навіщо? Ну як навіщо? Щоб з'ясувати, нарешті, що твориться у собак в голові! »

Про що книга

Яке це - бути собакою? Кажаном? Дельфіном? Чи можемо ми, люди, це зрозуміти? Тепер так - завдяки науковій роботі нейробіолога і автора популярних книг Грегорі Бернса. Разом зі своїми колегами він привчив собак до томографа, щоб отримати можливість спостерігати за процесами, що відбуваються в мозку тварини, і проаналізувати його думки і відчуття. Але собаки - це тільки початок. Грегорі Бернс знайомить нас з новинами з області нейробіології диких тварин: морські леви здатні вловлювати танцювальний ритм, дельфіни бачать за допомогою звуку і навіть про вимерлого майже сто років тому сумчастого вовка можна багато чого довідатися завдяки нейровізуалізації. Описані Бернсом революційні наукові відкриття доводять, що тварини відчувають, ті ж почуття, що і ми. А значить, людині пора переглянути своє ставлення і до собак, і до інших істот.

Чому книга гідна прочитання

  • Пояснює, наскільки складні процеси ховаються за самою звичайною поведінкою наших вихованців.
  • Входить в десятку кращих наукових книг 2017 року за версією Смітсонівського інституту.
  • Перераховано в списку кращих книг 2017 року журналу про собак The Bark.
  • Ілюстроване видання.

Хто автор

Грегорі Бернс - лікар, доктор наук, викладач психології в Університеті Еморі, керівник університетського Центру нейрополітікі і Навчально-дослідного нейробіологічного центра.Автор декількох книг, в тому числі бестселера за версією The New York Times "Як собаки люблять нас» (How Dogs Love Us ). Проживає в Атланті з дружиною - з зашкальною кількістю собак.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре