Артикул: 702863

Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті

Автор: Нассім Ніколас Талеб
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7279-56-2,  

 

 
Оригінальна назва: The Black Swan: The Impact of the Highly Improbable
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 392
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Українська
Формат : 155 х 235 мм (средний формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Николай Климчук
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2017
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Цілком очевидно, що життя — це сумарний ефект небагатьох важливих потрясінь. Згадайте своє життя. Перерахуйте важливі події й технологічні винаходи, що припали на ваш вік, і порівняйте з колись напрогнозованим. Скільки їх «приїхало за розкладом»? Подивіться на особисте життя, згадайте, як вибирали професію, зустріли свою половинку, емігрували, стикнулися зі зрадою, несподівано розбагатіли або впали у злидні. Чи часто ці події відбувалися за планом? Малоймовірну подію, яка справляє колосальний ефект, колишній трейдер Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем.

Для кого ця книга

Рекомендовано всім, хто цікавиться теорією ймовірності, математикою, філософією та літературою.

Чому саме ця книга

«Чорний лебідь» — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності. Усі непередбачувані події Насім Талеб називає Чорними лебедями. Він уважає, що саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Фінансовий гуру й філософ переконаний, що аби досягти успіху, треба знати, як приручити Чорних лебедів. Талебу вдалося продемонструвати свою теорію на практиці: під час фінансової кризи 2008 року компанія, на яку він працював, заробила (а не втратила!) півмільярда доларів.

Про автора

Насім Ніколас Талеб — лівансько-американський літератор, науковець, колишній трейдер і біржовий аналітик, математик і філософ. Випускник Сорбонни та Вортонської школи бізнесу. Автор серії бестселерів «Невизначеність» («Incerto») з чотирьох книг: «Обдурені випадковістю», «Чорний лебідь», «Прокрустове ложе» та «Антикрихкість». Талеб послідовно відмовляється від нагород, які йому присуджують, оскільки вважає, що вони перетворюють знання на спортивні змагання.

Відгуки про книгу

Талеб — новий мудрець... Трейдер став письменником, а з письменника — справжнім гуру епохи глобальної фінансової кризи. Мало того, що книжка Талеба підкорила списки бестселерів, його теорія «чорнолебединих» явищ стала ключем до розуміння наших тривожних часів.
Observer

Талеб змінив спосіб мислення людей про невизначеність, особливо на фінансових ринках. Його книга «Чорний лебідь» є оригінальним і сміливим аналізом способів, якими люди намагалися пояснити неочікувані події.
Деніел Канеман,
лауреат Нобелівської премії з економіки

Талеб — найбільш актуальний мислитель нашого часу в світі.
The Times

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре