КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 1225879

Чоловічі правила. Стосунки, КЕКС, психологія

Автор: Марк Менсон
Видавництво: «Альпіна Паблішер Україна»
ISBN: 978-617-7858-40-8,  

 

 
Оригінальна назва: Models: Attract women through honesty
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 300
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Українська
Формат : 145х195 мм (середній формат)
Перекладач: Марина Репан
Серія: Правила Менсона
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2020
Мова видання:
225 грн
Є в наявності

Все о книге Чоловічі правила.
Стосунки, КЕКС, психологія Нестандартний посібник зі знайомств і побачень
Про емоційну незалежність, уразливість і чесність Must-read від експерта з побачень (а їх у автора було чимало!)

Про що
Марк Менсон, автор супербестселерів «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» і «Усе замахало. Але надія є», написав практичний посібник для чоловіків про те, як привернути й утримати увагу жінок. Від тисяч інших посібників на ту саму тему він відрізняється як любов королеви від пропозиції сексу за гроші на привокзальній площі. Менсон чесний перед собою і читачем. Завоювати навіть найбільш недоступну жінку можна. Треба просто перестати брехати собі й іншим, навчитися спілкуватися, позбавитися від образу крутого альфа-самця (якщо ви плануєте завести відносини, а не обмежитися черговим телефонним номером) і банально працювати над собою. Жінкам подобаються щирість, безкорисливість, незалежність і вразливість. Так, вразливість. Не як прийом, а як спосіб мислення й життя. Важливо усвідомити свою цінність і зрозуміти свої бажання. Вам будуть відмовляти - і це нормально. Щоб вигравати, не треба боятися. Відмова - це початок. Неуспіх сьогодні можна перетворити на завтрашній тріумф.

Цитати
"Більшість посібників з пікапу націлені на те, щоб чоловікові не відмовили. У моїй же теорії відмова грає важливу роль. Відмови неминучі, тому слід виробити стратегію, що дозволяє використовувати їх на благо. Коли вам відмовляють - це корисно".

"Коли ви спілкуєтеся з жінкою, є тільки дві справжні теми бесіди: вона і ви. Все інше має або відкривати вашу особистість їй, або її особистість - вам".

"Ключ до привабливості - емоційна незалежність. А незалежність заснована на готовності бути уразливим. Уразливість же своєю чергою - за великим рахунком чесність і з собою, і з близькими".

"З точки зору більшості жінок, незалежний чоловік подібний до жінки з ідеальними цицьками й скульптурною дупою".

Навіщо читати
Дізнайтеся, як стати мужнім і природним, цільним й внутрішньо вільним. Дізнайтеся, як змінитися, щоб змінити ставлення до себе. Коли ви станете внутрішньо готові, вам вже не буде цікаво бігати за кожною спідницею. Ви побачите ту, яка зробить вас щасливим. А найголовніше - вона побачить вас. Для кого Для тих, хто хоче успішно знайомитися і домагатися взаємності.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре