КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 984819

Черная риторика. Власть и магия слова

Мягкая обложка 108 грн
Автор: Карстен Бредемайер
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Переговори та риторика
ISBN: 978-5-9614-2592-5,  

 

 
Оригінальна назва: Schwarze Rhetorik. Macht und magie der sprache
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 256
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Жевага Є., Ульянова І.
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2019
108 грн
Є в наявності

Цитата
«Чорна риторика - це наділена в слова домінанта переможця, переконлива завдяки послідовному використанню всіх засобів і інструментів, доступних в мовній сфері: вербальних, паравербальних і невербальних, тобто мовних, тілесно-мовних сигналів і сигналів, що супроводжують мова».
Карстен Бредемайер

Про що книга «Чорна риторика: Влада і магія слова»
Про вміння маніпулювати всіма риторичними засобами і методами для того, щоб в процесі переговорів або виступу опонент або аудиторія прийшли до необхідного для вас висновку. Про здатність відрізняти, в якому контексті і за яких питаннях ваші аргументи нічого не значать або, навпаки, є вирішальними. Автор розповідає, як усувати протиріччя і давати «червону нитку» кожній розмові, перетворювати негативне мислення і поведінку співрозмовника в позитивне і конструктивне, винахідливо і елегантно усувати пастки, в гарячих суперечках не втрачати голови і вести себе впевнено.

Чому книга «Чорна риторика» гідна прочитання

  • Книгу відрізняє новий, нестандартний підхід, що пропонує як для початківців, так і для професіоналів вдале поєднання методів, технік і вправ для тренування.
  • Автор - авторитетний фахівець у своїй галузі, а від легкого і дотепного стилю викладу отримуєш справжнє задоволення.
  • Прочитавши цю книгу, ви зрозумієте, наскільки велика магія слова, удосконалите своє сприйняття, відточите свій стиль ведення дискусій - і почнете вести їх зовсім по-іншому.

Для кого ця книга
Для всіх, хто хоче впевнено вести будь-які дискусії і з будь-якого спору виходити переможцем.

Хто автор
Карстен Бредемайер - відомий фахівець в області ділового консалтингу і провідний тренер з комунікативної техніці для всієї німецькомовній Європи. Раніше керував групою консалтингових компаній, протягом декількох років був консультантом з підготовки в участі в телевізійних програмах. Співпрацює з найбільшими фірмами, такими як Allianz, Deutsche Bank, Novartis, Pharma, BP, Axel-Springer-Verlag, Deutsche Telekom, Ruhrgas, Gruner + Jahr, Haniel, Wal-Mart, SAP, Sun Microsystems і ін. Автор ряду книг, присвячених практичної риторики, в тому числі «Мистецтво словесної атаки», «Правила риторики: Як не губитися під час виступу і бути переконливим», «Провокаційні продажу: Як вигідно подати себе і свій товар».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре