КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 808391

Чек-лист: Система предотвращения ошибок

Автор: Атул Гаванде
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-6331-6,  

 

 
Оригінальна назва: The Checklist Manifesto: How to Get Things Right
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 272
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2017
120 грн
Є в наявності

Про що книга
Сучасний світ стає все складніше, а інформації в ньому - все більше. У повсякденній роботі це призводить до того, що кожен співробітник повинен тримати під контролем безліч завдань. Але людська пам'ять недосконала, тому навіть професіонали найвищого класу, перевантажені роботою, допускають помилки, які обертаються катастрофічними проблемами. Автор пропонує вирішити проблему забудькуватості за допомогою доступного і дуже дієвого способу - складання чек-листів, т. Е. Контрольних списків необхідних дій, з яким повинна в процесі роботи звірятися вся команда. Область застосування чек-листів практично не обмежена: з їх допомогою американські клініки поліпшили статистику видужань пацієнтів в лікарнях, будівельні компанії змогли підвищити якість вводяться в експлуатацію об'єктів, а льотчики - знизити кількість аварій. Чек-листи також стають невід'ємною частиною бізнес-процесів компаній по всьому світу.

Автор пояснює, як правильно складати і використовувати чек-листи в різних областях діяльності, щоб швидко і ефективно справлятися зі складними завданнями.

Чому книга гідна прочитання

  • Ви дізнаєтеся все про чек-листі - простому і дієвому методі оптимізації діяльності.
  • Ви навчитеся правильно складати чек-листи.
  • Ви дізнаєтеся, як чек-листи допомагають запобігти катастрофічним наслідкам недогляду і неуважності.
  • Ви отримаєте масу підтверджень ефективності методики чек-листів у всьому світі.

Хто автор
Атул Гаванде - автор світових бестселерів по оптимізації діяльності «Краще» (Better) і «Ускладнення» (Complications), фахівець із загальної та ендохірургіі в об'єднаному центрі Брігхем і жіночого здоров'я в Бостоні, лауреат Фонду Макартуров, постійний автор журналу The New Yorker, доцент Гарвардської медичної школи і Гарвардської школи охорони здоров'я. Він також очолює програму ВООЗ по безпечної хірургії.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре