КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 896573

Чего ты по-настоящему хочешь? Как ставить цели и достигать их

Автор: Беверлі Бетчел
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
Серія: МІФ. Особистий розвиток
ISBN: 978-5-00117-778-4,  978-5-00146-767-0

 

 
Оригінальна назва: What Do You Really Want? How to Set a Goal and Go for It! A Guide for Teens
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 160
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Тетяна Землеруб
Рік першого видання: 2017
290 грн
Є в наявності

Про книгу

У підлітковому віці людина вперше стикається з необхідністю самостійно планувати подальше життя, ставити довгострокові цілі і брати відповідальність за їх виконання. Серйозний виклик навіть для дорослих, чи не так?

Згадайте себе підлітком: вас хтось учив ставити цілі, розуміти себе і слідувати своїй мрії? Навряд чи. Швидше за все, вас виховували, давали необхідну інформацію і намагалися направляти. Але найважливіше, що може дати підлітку дорослий, - це допомогти сформувати не знання, а так звані метанавикі: вміння спілкуватися, чути себе, розуміти інших, бути наполегливим, ставити цілі і досягати їх. Вони допоможуть дитині знайти свій шлях і домогтися успіху в обраному ним справі.

Ця книга написана для підлітків, які замислюються про майбутнє, але поки точно не знають, чого хочуть. Вона допоможе визначитися з намірами і намітити план досягнення цілей, навчить мотивувати себе і надихне на подвиги.

Від авторів

Про що ти мрієш? На що сподіваєшся? Мрії і надії є у ​​всіх. Тільки уяви, скільки всього дивного можна зробити, досягти, чого можна навчитися і де побувати. А як щодо сьогодні? Чи робиш ти зараз щось, що допоможе виконати твої мрії? Коли ти говориш «як би я хотів ...», «я мрію про ...», «я дуже сподіваюся на ...», «якби я тільки міг ...» - настає час діяти. І ця книга допоможе тобі.

Фішки книги

  • Підкаже, як розібратися в собі і сформулювати цілі
  • Пояснить, що робити з перешкодами на шляху до їх досягнення
  • Вселяє віру в себе
  • Розповість, як знайти наставника і чим він може допомогти

Для кого ця книга

Для хлопців і дівчат 11-14 років, які хочуть досягати успіху в житті, досягати цілей, втілювати свої мрії.

Для батьків, які хочуть допомогти підлітку розібратися в собі, визначитися, чого він хоче, надихнути на кроки до досягнення своєї мрії.

Для педагогів, які займаються з дітьми та підлітками і хочуть навчити їх ставити і досягати мети, проводити практичні заняття, націлені на формування метанавиков.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре