Артикул: 84190
Бестселер

Быть, а не казаться. Размышления об истинном успехе

Автор: Стівен Кові
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-490-5,  978-5-00100-107-2

 

 
Оригінальна назва: Primary Greatness. The 12 Levers of Success
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Наталя Рудницька
Тип видання: 3-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Особистий розвиток
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
12 важелів успіху..
147 грн
українською мовою
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Неопубліковані раніше думки і ідеї Стівена Кові, автора легендарної книги «7 звичок надзвичайно ефективних людей».

Як багато з нас вважають за краще висувати на перший план те, що насправді нічого не означає?

Як багато з нас дозволяють власним прихованим інтересам брати верх над тими, за кого ми відповідаємо?

І не буваємо ми більш серцевими і справедливими по відношенню до чужих, ніж до самих наших близьких - тим людям, які менш важливі для нас куди більше, ніж чужинці?

Чи не приносимо ми успіх довготривалий в жертву миттєвому успіху? І невже ми насправді цінуємо зовнішній блиск, мішуру успіху понад миру в душі і задоволеності реальною користю, яку можемо принести?

Стівен Кові вважав, що справжня велич - це такий успіх, який супроводжує справжній внесок людини. Навпаки ж, зовнішні ознаки успіху - положення в суспільстві, популярність, імідж - це суть величі помилкове. І коли ви спостерігаєте за вчинками і поведінкою знаменитостей, відомих спортсменів, великих босів, кіноакторів та іншої подібної публіки, ви бачите блиск помилкової величі.

Істинна велич - вона всередині, вона не кидається в очі. Істинна велич - в самій суті людини. Велич помилкова носить зовнішній характер.

Життя багатьох з нас повне проблем, розчарувань, незадоволеності. Але те, що видається за «рішення», насправді - лише якісь поверхневі засоби. Ця ж книга пропонує справжнє зцілення в світі, де правлять знеболюючі.

З вступу Шона Кові

Ця книга являє собою збори деяких з есе мого батька - в книгах вони ніколи раніше не публікувалися і не так добре відомі, як інші його роботи.

Але це - «справжній Стівен Кові», тому що ці есе представляють собою найкращі зразки його роздумів. Ось чому мої колеги і я визнали за необхідне поділитися ними зі світом. Я пишу цю передмову через три роки після смерті батька.

Але в цих есе зберігся його голос - глибокий, проникливий. Готуючи їх до друку, ми практично нічого не змінювали - вони залишилися такими, якими були, тільки що вийшовши з-під його пера. Ми просто розташували їх у такому порядку, щоб вийшла послідовна розповідь про те, як прожити життя, сповнене справжньої величі.

Деякі з цих есе були написані, коли батько працював над «7 звичок надзвичайно ефективних людей», і це приголомшливо - спостерігати, як те, що було вперше їм сформульовано в цих начерках, перетворилося потім у ідеї, що змінили світ бізнесу і життя багатьох мільйонів. І все ж це - не варіант «Семи звичок».

У цій книзі ви зустрінете дивовижні і надихаючі роздуми про те, як від дешевої мішури того, що зветься «успіхом», перейти до життя осмисленого, повної душевного спокою, задоволення і мудрості.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче бути, а не здаватися.

Для шанувальників творчості та мудрості Стівена Кові.

Про автора

Стівен Кові (1932-2012) - один з найблискучіших бізнес-експертів світу. Автор бестселера «7 звичок надзвичайно ефективних людей», яку журнал Chief Executive назвав найвпливовішою діловою книгою останніх 100 років, а журнал TIME включив в список 25 ключових бізнес-книг.

На початку кар'єри Стівен викладав в Університеті Брігема Інга. Там же захистив докторську дисертацію з релігієзнавства. Отримав MBA в Гарварді. Стівен присвятив своє життя навчанню людей ефективного лідерства і цілісного розвитку людини.

Стівен Кові - автор декількох книг, зокрема бестселера «7 звичок надзвичайно ефективних людей», «Правила ефективного лідерства», «Великі думки», «Правила видатної кар'єри». Його книги корисні, надихаючі і актуальні. Вони переведені на 40 мов світу, продано більше 20 мільйонів екземплярів. До речі, Стівен Кові був не тільки видатним бізнес-експертом, а й видатним батьком: у нього залишилося 9 дітей і 52 онука. У 2003 році він навіть отримав премію за батьківство.

Доктор Кові приділяв чимало уваги розвитку лідерських навичок у дітей. Його книга "Лідер в мені" допомагає розкрити потенціал в дитині. Ця книга використовується як навчальний посібник у багатьох школах. Журнал TIME назвав Стівена одним з 25 найбільш впливових американців.

Цитати з книги

Уроки батька
Батько вчив мене не думати про помилкову велич і зосередитися на величі істинній. Він також говорив про те, що помилкова, вторинна велич часто - хоча і не завжди - супроводжує тих, хто домігся величі істинної, і що справжня велич вже само по собі є нагородою.

Вибирати мотиви
Один з найбільш хвилюючих дарів таємного життя - здатність свідомо вибирати свої мотиви. До тих пір поки ви не визначитеся, що саме вас мотивує, ви не зможете жити тим життям, яким хотіли б. Мотиви та спонукання - коріння найглибших бажань.

Щоденник Величі
Запишіть в щоденник Величі відповіді на наступні питання. 1. Як ви слідували за хибною величчю на шкоду істинній величі? 2. Що, на ваше глибоке переконання, добре і правильне? 3. Які у вас глибинні етичні переконання? 4. Що, на вашу думку, вам слід зробити зі своїм життям?

Що потрібно світу?
Щоб зрозуміти, чого хоче від вас світ і що ви можете йому запропонувати, вам треба відповісти на три питання. - Що потрібно світу? - У чому саме я хороший? - Як я можу домогтися кращих результатів в тому, що мені подобається робити, і як мені відповісти на реальні вимоги моєї роботи?

Пріоритети
Перехід від помилкової до істинної величі означає, що те, що ми часто ставили в нашому житті на перше місце, повинно зайняти останнє місце. Деякі речі - ваше життя, здоров'я, сім'я - самоочевидне важливіше інших, в порівнянні з ними все інше стає незначним.

Найголовніше
Що для вас важливіше всього в житті? Один з надійних способів знайти відповідь на це питання - запитати інших: «Що є в мені особливого? У чому мій унікальний дар? Що я можу робити, чого не можуть робити інші?»

Відкрити творчість
Я вважаю, що упор на позбавлення від проблем - один з найбільших недоліків наших управлінських програм. Але ми продовжуємо діяти в цьому напрямку, тому що творчість не піддається кількісному вимірюванню. Відкрити дорогу творчості - все одно що відкрити скриньку Пандори.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре