КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 865325

Будущее разума (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка 162 грн
Автор: Мічіо Кайку
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
Серія: Alpina. Popular Science
ISBN: 978-5-91671-872-0,  

 

 
Оригінальна назва: Future of the mind
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 656
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Перекладач: Наталія Лисова
Серія: Alpina Popular Science
Рік першого видання: 2018
162 грн
Є в наявності

Про книгу

Пряме уявне спілкування з комп'ютером, телекінез, імплантація нових навичок безпосередньо в мозок, відеозапис образів, спогадів і снів, телепатія, аватари і сурогати як помічники людства, екзоскелети, керовані думкою, і штучний інтелект. Це все наше недалеке майбутнє. У найближчі десятиліття ми навчимося форсувати свій інтелект за допомогою генної терапії, ліків і магнітних приладів.

Наука в цьому напрямку розвивається стрімко. Зміниться характер роботи і спілкування в соціальних мережах, процес навчання і в цілому людський розвиток.

Будуть переможені багато невиліковні хвороби, ми станемо іншими. Чи готовий наш розум до майбутнього? Що там його чекає? На ці питання, спираючись на останні дослідження в області нейробіології і фізики, відповідає Мітіо Каку, футуролог, популяризатор науки і автор науково-популярних бестселерів.

Чому книга гідна прочитання

Унікальна можливість - зазирнути в майбутнє!

Неймовірно складні ідеї з таких питань, як нанотехнології, штучний інтелект і космічні подорожі, автор дає найдоступнішим для читача мовою ... неможливо відірватися!

Мітіо Каку - видатний вчений, один з творців теорії струн, отримав особливе визнання у всьому світі завдяки активній діяльності по популяризації теоретичної фізики і сучасних концепцій про будову всесвіту.

Книги автора, в тому числі такі бестселери, як «Фізика неможливого» і «Фізика майбутнього», переведені на десятки мов, а радіо- і телепередачі слухають і дивляться на сотнях каналів.

Хто автор

Мітіо Каку (рід. 24 січня 1947 в Сан-Хосе, Каліфорнія) - професор теоретичної фізики. Понад чверть століття викладає в Нью-Йоркському сіті-коледжі, крім того, працює в Інституті перспективних досліджень у Прінстоні і в Нью-Йоркському університеті.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре