Артикул: 83177
Бестселер

БУДЬ лучшей версией себя. Как обычные люди становятся выдающимися

Мова видання: Російська Англійська Українська

 

 
Автор: Ден Вальдшмідт
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-094-5,  978-5-00057-911-4, 978-5-00100-416-5, 978-5-0; 978-5-00057-377-8

 

 
Оригінальна назва: Edgy Conversations: How Ordinary People Can Achieve Outrageous Success
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 208
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 6000
Перекладач: Інна Гайдюк
Тип видання: 4-е видання
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Книга розповість про справжні складові успіху. Ви зрозумієте: справа зовсім не в старанності, а в тому, ким ви є.

«Все, що ви знали про успіх - невірно. Ставте цілі. Багато працюйте. Будьте наполегливі. Цей рецепт успіху ви зможете повторити, навіть якщо розбудити вас вночі і запитати. І він не працює - ні для вас, ні для кого б то не було ще».

Ви працюєте весь день, дуже втомлюєтеся до вечора і ні на крок не наближаєтеся до успіху. Вся справа в тому, що успіх визначається не тим, що ви робите, а тим, ким ви є.

Такий висновок зробив Ден Вальдшмідт, який досліджував більше 1 000 історій звичайних людей з бізнесу, науки, політики і спорту, які досягли великого успіху. Серед цих людей шеф-кухар ресторану, який поборов смертельну хворобу і заробив згодом 3 зірки Мішлен; бігуни, котрі долають неймовірні відстані і долають себе; звільнився медик швидкої допомоги, який відкрив успішну компанію; фігуристка Джоанні Рошетт, яка на Олімпіаді виступала через три дні після серцевого нападу матері і змогла виграти медаль; Валентина Терешкова, яка стала першою в історії жінкою-космонавтом в 26 років; і багато інших. Всі ці люди мали кілька спільних рис, які і виявив автор і його команда.

Історії з цієї книги не залишать вас байдужими і надихнуть вас на нові досягнення на роботі, в спорті і будь-яких інших сферах життя.

Для кого ця книга

Це книга для тих:

  • хто хоче домогтися видатних результатів в чому б то не було;
  • хто любить яскраві книги і надихаючі історії, що викликають бурю емоцій;
  • хто хоче подарувати другу або близькій книгу, яка здатна змінити життя.

Про автора

Спеціаліст по бізнес-стратегії, відомий спікер, власник консалтингової компанії Waldschmidt Partners International. Бере участь в ультрамарафонах і в добовому бігу. Його блог - один з кращих ресурсів про продажі за версією Dow Jones.

Цитати з книги

Почати заново
У 25 років я збирався померти. Я просто хотів позбутися від болю. В той день я сидів на сходах гаража з дулом пістолета в роті, в п'яному угарі, з відчуттям гіркої, убивчої безнадійності. У мене було все, що можна побажати. Але я все зруйнував ...

Справжній успіх
Насправді успіх - це не ряд дій, а стан. Успіх - це не те, що ти робиш, а те, що ти собою уявляєш. Все, чого ви прагнете досягти, всі ваші цілі, мрії і бажання - це створення вашої внутрішньої суті, а не дій.

Через терни
Уїнстон Черчілль, один з найбільших політичних лідерів XX століття, став прем'єр-міністром у віці 65 років, хоча програв вибори. Альберт Ейнштейн до чотирьох років не говорив, до семи років не вмів читати прості слова. Зигмунда Фрейда освистали на сцені, коли він вперше представив свої теорії групі вчених в Європі.

2281 додатковий день
Давайте підрахуємо, скільки сну вам потрібно насправді і як рішення спати менше вплине на ваше життя. Просто вставайте на одну годину раніше кожен день протягом п'ятдесяти років - і ви отримаєте приблизно 2 281 додатковий робочий день (або 6,25 року) на досягнення своїх цілей.

Правильна залежність
Чому б вам не стати залежним від відстроченого винагороди замість миттєвої? Чому б не вибрати цілеспрямованість замість комфорту? Бути залежним - ваш вибір. Але ви можете стати всемогутнім, якщо віддасте перевагу важке легкому.

Досліджуйте!
Знайдіть собі наставника і запитайте, що ви можете в собі поліпшити. Запросіть трьох друзів на каву і за розмовою винесіть урок з їх талантів. Читайте найавторитетніші газети і журнали. Вводіть нові слова в свій лексикон. Припиніть твіти - почніть читати.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре