Артикул: 78194
Бестселер

Больше денег от вашего бизнеса. Партизанский маркетинг в действии

Автор: Олександр Левітас
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-91657-259-9,  978-5-00100-420-2

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Тип видання: 7-е видання
Додатково: Закладка-мотати
410 грн
Знижка 41 грн
369 грн
Є в наявності

Про книгу

Якщо зростання прибутку вашої компанії сповільнилося, корисно перевірити, чи не втрачаєте ви чогось.
Напевно проблема ховається в якійсь дрібниці, про яку поки ніхто не замислювався.
Може бути, ви не повідомляєте покупцеві про яксь відмінність вашої продукції від продукції конкурентів. Може бути, повідомляєте, але неправильно формулюєте. Може бути, формулюєте добре, але не для тієї аудиторії. А може бути, ваші співробітники не користуються можливістю запропонувати покупцеві супутній товар. А може бути, навіть і взагалі не звертають на покупця уваги, і він, не наважившись привернути до себе увагу, тихо йде до конкурентів.
А чим займаються ваші маркетологи в Мережі? Все ще використовують Facebook тільки для своєї балаканини? ..

Все це тільки здається дрібними питаннями. Але кількість переростає в якість - ви втрачаєте прибуток на кожному кроці. Давайте підемо в потрібному напрямку.

Беріть цю книгу, читайте пункт за пунктом і після кожного запитуйте себе: ми це застосовуємо? Якщо відповідь «ні», негайно призначайте завдання відповідному відділу. Крок за кроком ви збільшите ваш прибуток до максимально можливого.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Тому що вона практична і дієва.

Для кого ця книга

Для власників невеликих компаній.
Для керівників і співробітників відділів маркетингу і реклами.

Фішки книги

У новій версії з'явилося багато доповнень, особливо що стосуються партизанського маркетингу, а також прикладів.

Від автора

Насамперед я пропоную вам формулу збільшення прибутку - просту і доступну.
Існує всього шість основних ключів до прибутку, і всі вони входять в цю формулу.

Щоб бізнес приносив більше грошей:

- Залучайте більше нових клієнтів;
- Укладайте з ними більше угод;
- Продавайте більше товарів кожному;
- Беріть за кожен товар більше грошей;
- Робіть більше повторних продажів;
- Використовуйте більше способів заощадити.

Підприємець, який використовує лише деякі з цих ключів, схожий на штангіста, який тренує тільки одну руку: дуже скоро його результати перестануть рости, тому що максимальна вага штанги визначатиме не сильна, а слабка рука. Саме тому значна частина власників бізнесу працює багато і важко, а заробляє мало. У таких випадках використання «формули прибутку» дозволяє виправити справу.

Структура книги, яку ви тримаєте в руках, повторює цю формулу. У книзі шість великих частин - по одній на кожен «ключ до прибутку». І в кожній частині - безліч ідей, прийомів і рад, які ви зможете застосувати в своєму бізнесі.

І головне

Якщо ви будете не просто читати, а застосовувати поради, успіх гарантований.

Про автора

Олександр Левітас - відомий експерт з маркетингу, бізнес-тренер і консультант з Ізраїлю.

Олександр навчався мистецтву маркетингу в стінах Академії реклами в Тель-Авіві. Уже понад 20 років Олександр один з головних фахівців з партизанського маркетингу - малобюджетного залученню клієнтів.

Автор багатьох книг, в тому числі бестселера «Більше грошей від вашого бізнесу», який побачив світ у 2008 році і з тих пір неодноразово перевидавався. У цій книзі автор розповідає про шість головних кроків, які призводять до збільшення прибутку і розкриває дві сотні прийомів партизанського маркетингу. Він задає невеликі, але дуже важливі питання, які дають зрозуміти, чи реалізується маркетинговий потенціал вашої компанії на повну потужність. Левітас упевнений, що будь-який бізнес може приносити ще більше прибутку!

Олександр багато подорожує по світу з семінарами майстер-класами по партизанському маркетингу, збільшення прибутковості і «лікування» бізнес-процесів. Публікується в найбільших журналах. Веде блог, який в 2011 році був визнаний «Кращим блогом Рунета про бізнес». Серед клієнтів Олександра компанії від «Сбербанка» до телеканалу «ТНТ».

Цитати з книги

Шість кроків до прибутку
Залучайте більше нових клієнтів. Укладайте з ними більше угод. Продавайте більше товарів кожному. Беріть за кожен товар більше грошей. Робіть більше повторних продажів. Використовуйте більше способів заощадити.

Оптимальна ціна
Американський бізнесмен Говард Рафф свого часу багато експериментував з цінами на газети для біржових гравців. Він виявив, що на одну з його газет краще підписуються, коли вона коштує 39 $ за рік, ніж коли вона коштує 19 $. А коли ціна піднялася до 79 $, кількість передплатників зросла ще більше.

«За ціною чашечки кави»
Якщо підписка на фінансовий бюлетень коштує 500 доларів на рік, ціна може бути сприйнята як висока. Але якщо ви розділите 500 доларів на 12 місяців, вийде менше 42 доларів на місяць, що, погодьтеся, виглядає вже не так ризиковано.

Найпростіший спосіб продавати більше
... Виставляти товар відразу «пачками», «пакетами», «упаковками». Наприклад, американська компанія Ben & Jerry's, знаменитий виробник морозива, багато років продавала своє морозиво тільки в банках по півкілограма. Ізраїльська компанія Elite продає шоколадки в пачках по чотири.

Секрет успішної реклами
Необхідно постійно експериментувати. Справа в тому, що практично неможливо придумати геніальну рекламу з першого разу. Але якщо намагатися один варіант, другий, третій, можна поступово намацати більш ефективні способи реклами.

Чарівні дрібниці
Здивуйте клієнта якоюсь-небудь дрібницею. Наприклад, в Німеччині мені довелося бачити магазин одягу, де на стіні в кожній примірочній по три гачка для одягу - з написами «Так», «Ні» і «Може бути».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре