КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 985054

Бойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзника (мягкая обложка)

Автор: Джефферс Сьюзен
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-2682-3,  

 

 
Оригінальна назва: Feel the Fear . . . and Do It Anyway
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 288
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Перекладач: Бондаренко Евгений
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
132 грн
Є в наявності

Цитата
«Якщо робити тільки те, що завжди робиш, то і отримаєш те, що завжди отримував».
Народна мудрість

Про що книга «Бійся ... але дій! Як перетворити страх з ворога в союзника »
Всі ми чогось боїмося - розлучитися, попросити про підвищення, піти на відкритий конфлікт, змінити роботу. Але якою б не була природа вашого страху, ви можете позбутися від нього раз і назавжди. У цій книзі Сьюзен Джефферс дає техніки і інструменти, які допомогли безлічі людей впоратися зі своїми страхами і йти по життю впевнено.

Чому книга «Бійся ... але дій!» гідна прочитання

  • Цей бестселер Сьюзен Джефферс витримав 20 видань тільки англійською мовою і розійшовся тиражем понад 2 млн примірників. Можливо, це найавторитетніша книга про подолання страху.
  • Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, як позбутися від негативного програмування, не допустити, щоб вами керували інші, і сказати «так» всім обставинам свого життя.
  • Джеферс з притаманними їй гумором і проникливістю покаже, як стати сильним перед обличчям своїх страхів і насолоджуватися всією повнотою життя.
  • «Мені подобається одна приказка:« люди забавні істоти, роблячи кожен раз однаково, вони прагнуть отримати різні результати ». Тільки впускаючи в своє життя новий досвід, ви зможете отримати інший результат. Книга «Бійся, але дій» підтримає вас, якщо вам належить перестати робити так, як ви звикли, і зробити крок в незвідане. З повагою ставлячись до наших страхів і побоювань, автор м'яко підтримує нас в нашій рішучості змінити хоча б щось у своєму житті ».

Юлія Рубльова,
сімейний психолог

Хто автор
Сьюзен Джефферс, доктор психології, названа газетою Times «королевою селф-хелп». Її книги видані більш ніж в 100 країнах і перекладені більш ніж на 36 мов. Сьюзен також затребуваний оратор і постійний учасник телепрограм.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре