КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 984807

Блиц-масштабирование: Как создать крупный бизнес со скоростью света

Автор: Рид Хоффман
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2660-1,  

 

 
Оригінальна назва: Blitzscaling: The Lightning-Fast Path to Building Massively Valuable Companies
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 297
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (средний формат)
Рік першого видання: 2019
Мова видання:
363 грн
Є в наявності

Конкретні приклади і інструменти, описані в «Бліц-масштабування», неймовірно актуальні. Зараз ідеальний момент для прочитання цієї книги. Щасливий, що Рід і Кріс діляться з вами своїми знаннями.

Білл Гейтс

«Бліц-масштабування» показує, як компаніям слід діяти в цифрову епоху. Це погляд зсередини на те, як формується нова економіка і як вона перетворює сучасний бізнес.

Шеріл Сендберг

Про що
Автор передмови - Білл Гейтс.
Кожен підприємець мріє побудувати бізнес рівня Facebook, Netflix або Airbnb. Але мало кому це вдається. Що ж відрізняє супер-успішні компанії від безлічі стартапів, які так і не вистрілюють? Все просто: стрімке зростання.
Рід Хоффман і Кріс Йе проаналізували досвід найбільших технологічних компаній і сформулювали концепцію бліц-масштабування. Це стратегія агресивного зростання - комплекс технік, який дозволяє і стартапам, і давно чинним компаніям створити бізнес світового рівня в рекордні терміни. Доведеться діяти зі швидкістю, яка напевно буде некомфортна для вашої команди. І ви гарантовано зробите безліч помилок, поки будете просуватися в обстановці повної невизначеності. Але автори розповідають, як швидко вчитися на цих помилках і знову повертатися до швидкого руху вперед.

Цитати

Перший приз в першій хвилі підключення споживачів до соціальних мереж дістався Facebook; другий приз - MySpace; третій - Friendster. Пам'ятайте Friendster? Потрібно вигравати перший приз, щоб вижити в епоху інтернету. Рівень конкуренції часом може здаватися непереборним, але при цьому Мережева Епоха дає компаніям можливість набагато швидше, ніж будь-коли в історії отримувати неймовірні виграші. Стратегію і тип мислення, які вони можуть використовувати, щоб досягти мети, ми і називаємо бліц-масштабуванням.

Бліц-масштабування відокремлює стартапи, які руйнуються і пропадають у міру зміни світу, від тих, що захоплюють ринки і визначають майбутнє.

Ми хочемо поділитися секретною зброєю, яка дозволила Кремнієвій долині охопити аудиторію, що перевищує більш ніж в сто разів чисельність її власного населення, щоб ці уроки можна було застосовувати і далеко за межами шістдесяти миль, що простягаються від моста Золоті Ворота до Сан-Хосе.

Навіщо читати

Кожен повинен мати можливість дізнатися, як працює бліц-масштабування, тому що воно вже впливає на наше життя. А дізнавшись, як це працює, зможе використовувати його, щоб змінити світ. Люди повинні брати участь у створенні майбутнього, а не відчувати, що це майбутнє їм нав'язують.

Для кого
Ця книга для будь-якого, хто хоче дізнатися техніки, що дозволяють бізнесу всього за кілька років вирости з нуля до багатомільярдного лідера ринку. Ці техніки будуть цікаві в першу чергу підприємцям, які хочуть побудувати великі компанії, і венчурним інвесторам, які хочуть інвестувати в них.

Про авторів
Рід Хоффман - підприємець, інвестор, письменник. Співзасновник LinkedIn і партнер венчурної фірми Greylock Partners. Входив до ради директорів PayPal, одним з перших інвестував в Facebook.
Кріс Йе - підприємець, письменник і оратор. Написав разом з Рідом Хоффманом книгу The Alliance, що стала бестселером New York Times.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре