Артикул: 102030

Блез Паскаль. Удивительные личности для детей

Автор: Ольга Опанасенко
Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ISBN: 978-617-7453-06-1,  

 

 
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 104
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х226 мм (середній формат)
Додатково: Кольорові ілюстрації
Рік першого видання: 2017
Мова видання:
195 грн
Є в наявності

Про книгу

Яка азартна гра змогла допомогти Блез Паскалю відкрити новий розділ в математиці? Хто вплинув на світогляд Блеза Паскаля? Що подарував Франції Блез Паскаль після смерті? Книга «Блез Паскаль» розповідає не тільки про життя великого вченого, а й про цікаві подробиці передісторій великих на весь світ відкриттів.

Книга про великого вченого захопить як дорослого, так і дитину, до того ж її можна читати і обговорювати разом. В кінці кожного розділу є добірки питань-вправ, які допоможуть запам'ятати найважливіше і цікаве.

Пробудити тягу до науки Блез Паскаль допоміг батько. Саме він замінив синові і ще двом сестрам Блеза школу і університет, тим самим виховавши своїх дітей талановитими. До 40 років життя Паскаль зумів зробити десятки важливих відкриттів. У той час коли багато людей в різних країнах залишалися неписьменними, Блез Паскаль вже в 19 років винайшов рахункову машину, яка стала першою версією калькулятора. Паскаль виділявся своїми здібностями в усьому: в математиці, фізиці, природознавстві і навіть літературі! У його честь назвали одиницю вимірювання, трикутник в математиці, комп'ютерну мову. Крім того, Паскаль відомий світові як талановитий письменник, а також людина, яка змогла пробудити в багатьох віру в Бога. Не дивлячись на те, що протягом життя Паскаль тяжко хворів, його допитливий дух був не зламаний, а навпаки - допоміг стати великою людиною і просунути науку на десятиліття вперед.

На прикладі сильної особистості і великого вченого, книга говорить про те, що великі чудеса не відбуваються просто так, вони підвладні тільки тим, хто працює над собою. Не варто кожну невдачу розцінювати як провал, адже кожен раз це ще один крок вперед до своєї мети. Захоплююча книга про Блеза Паскаля допоможе легко отримати нові знання дітям, прищепить інтерес до науки та історії, батькам розширить кругозір і покаже, як важливо підтримувати своїх дітей.

Серія «Дивовижні особистості для дітей» - це унікальні мотиваційні книги, які сприяють особистісному зростанню дитини. У серії зібрані біографії найуспішніших людей світу, які багато досягли завдяки наполегливій праці і невичерпній вірі в себе.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
3 книги на вибір