КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 80770
Бестселер

Бизнес в стиле Virgin. Чему вас не научат в бизнес-школе

Автор: Річард Бренсон
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-0057-653-3,  

 

 
Оригінальна назва: Like a Virgin: Secrets They Won't Teach You at Business School
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 1 500
Перекладач: Марія Мацковская
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
386 грн
Є в наявності

Про книгу

Ця книга - неформальний бізнес-курс від одного з найуспішніших підприємців наших днів - сера Річарда Бренсона! З тих пір, як в юності Бренсон залишив коледж, щоб почати свій перший бізнес, він все робить по-своєму - в оригінальному і епатажному стилі.

У цій книзі ви не знайдете нудної теорії. Тут немає чіткої структури та системи. Ця книга - розмова по душам. Бренсон розповідає все, що знає про бізнес, про взаємини з працівниками та клієнтами, про створення нового продукту, про управління компанією на різних етапах її розвитку. Все, що пережив і передумав за сорок років, протягом яких невеликий магазин з продажу платівок перетворився на величезну міжнародну компанію з 400 підрозділами в 30 країнах світу і з 50 тисячами співробітників.

Подумки перелітаючи з країни в країну, з компанії - в компанію, з 70-х в 2000-і і назад, Бренсон розповідає свою історію та історію свого бізнесу. І в кожному з цих спогадів - величезна кількість мудрих думок і неоціненних порад для всіх, хто хоче побудувати свій бізнес і домогтися успіху в житті і в улюбленій справі.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Річард Бренсон - суперособистість! Власник багатомільйонної корпорації, любитель екстремальних пригод, шокуючий публіку своїми неординарними вчинками, як в житті, так і в бізнесі. Нарешті нам вдалося отримати права на видання його книги!

Для кого ця книга

Для підприємців-початківців, які шукають натхнення і хочуть заряджати життєвою енергією, сміливістю і оптимізмом.

Фішки книги

Це бізнес-книга, від читання якої отримуєш не тільки практичні знання, а й справжнє задоволення. Вона заряджає і мотивує.

Від автора

Бізнес-школи - чудове місце. І все ж я радий, що там не вчився (якщо, звичайно, припустити, що хоч один навчальний заклад погодився б прийняти мене під своє крило).

Справа в тому, що ми з освітою ніколи не могли знайти спільну мову. Я страждав від поєднання жорстокої дислексії і того, що сьогодні назвали б синдромом дефіциту уваги. І коли в 60-х я вступив до школи Stowe, мене просто-напросто визнали неуважним ледарем. Думаю, в результаті все - від директора до викладачів - зітхнули з полегшенням, коли я вирішив кинути навчання і зайнявся втіленням в життя своєї мрії (на той час, звичайно) - виданням журналу. Взагалі я часто тепер міркую, що було б, якби я продовжив вчитися і дізнався всі «за» і «проти» відкриття власного бізнесу.

На сторінках цієї книги, які, сподіваюся, ви спромоглися прочитати, я багато говорю про те, яку важливу роль підприємці відіграють в нашому світі. Творча жилка, яка змушує їх починати і відроджувати компанії, не тільки допомагає створити робочі місця, а й дозволяє вирішувати багато проблем, з якими стикаються наші близькі, суспільство і планета в цілому.

Люди запитують мене про найрізноманітніші речі: як почати новий бізнес і як закрити старий; як наймати людей і як їх звільняти, і, що найцікавіше, - про все, що знаходиться між цими полюсами. Я завжди ставився до бізнесу як до приємної розваги і часом забуваю, де кінчається робота і де починається особисте життя. Те ж можна сказати і про питання, які мені задають. Я ніколи не працював ні на кого, крім себе, і ця книга написана з позиції засновника компаній. Проте, поради, які я даю, можуть бути корисними як власникам бізнесу, так і співробітникам компаній, які щодня стикаються з непростими завданнями.

Про автора

Сер Річард Бренсон - британський бізнесмен, мільярдер, філантроп і людина-епатаж. Засновник Virgin Group.

Бренсон народився в маленькому англійському селі. У школі вчився погано через проблеми з дислексією. Зате з дитинства в ньому жив підприємницький дух. Наприклад, у свій час він захоплювався вирощуванням різдвяних ялинок і розведення папужок. Правда, тоді з цих витівок не вийшло нічого грандіозного.

У 1970 році, коли Річарду було 20 років, він заснував компанію Virgin, яка займалася звукозаписним бізнесом. Цей проект виявився дуже успішним. Компанія Річарда не боялася укладати контракти з маловідомими групами (наприклад, Sex Pistols). Ця політика принесла Бренсону мільйони.

У 1984 році Річард відкрив компанію, яка займалася авіаперевезеннями - Virgin Atlantic Airways. У 1999 році він запустив Virgin Mobile. Зараз під маркою Virgin існують більше 400 брендів. Це компанії в абсолютно різних сферах бізнесу: інтернет-провайдер, кіностудія, видавець відеоігор, залізнична компанія і навіть оператор з космічного туризму.

Бренсон відомий своїми епатажними і веселими вчинками, парі з іншими бізнесменами. Він - один з найбагатших людей світу. Його статки становлять 5 мільярдів доларів. Річарда і топ-менеджерів Virgin Group називають «хуліганами в раю».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре