Артикул: 82532
Бестселер

Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели

Автор: Ерік Ріс
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-9614-6623-2,  978-5-9614-6028-5; 978-5-9614-5401-7

 

 
Оригінальна назва: The Lean Startup: How Today's Entrepreneurs Use Continuous Innovation to Create Radically Successful Businesses
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 253
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Ганна Статівка
Тип видання: 8-е видання
Додатково: Закладка-мотати
365 грн
Знижка 35 грн
330 грн
Є в наявності

Цитата

«Зазвичай ми вважаємо, що процеси і менеджмент - це щось нудне і сумне, а стартапи - динамічне і захоплююче. Але ось що дійсно захоплююче - так це бачити, як стартап домагається успіху і змінює світ. Ми можемо - і повинні - зробити так, щоб стартапи частіше досягали успіху. І в цій книзі будемо говорити про те, як досягти цього ».
Ерік Рис

Про що книга «Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели»

Про те, як створити бізнес і вдосконалити бізнес-модель. Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він «потрапив на ринок» і запустив спіраль зростання. Прочитавши цю книгу, ви абсолютно по-новому станете дивитися на процес реалізації нових ідей - будь ви стартапер або керівник працюючого бізнесу. Це справжнє зрушення парадигми - від інтуїтивних блукань до чіткої методики.

Ми звикли вважати, що стартапи не підкоряються правилам. Однак вірно якраз протилежне: створення стартапу має бути підпорядковане чіткої методики, що має строго певні кроки. Підприємництво - це особливий вид менеджменту. Основна ідея методу економічного стартапу, розробленого автором, полягає в швидкому тестуванні ідей нових продуктів на реальних споживачах і постійному коригуванню бізнес-моделі з тим, щоб починати масштабні вкладання тільки тоді, коли ідея підтверджена фактами.

Чому книга «Бизнес с нуля» гідна прочитання

  • Це яскрава і корисна книга для кожного, хто збирається почати власний бізнес. У ній чесно і відкрито розказано про всі сторони перетворення себе в підприємця, пастках і небезпеки, можливості і упущення.
  • Вона стала бестселером Amazon.com і була визнана однією з кращих бізнес-книг 2011 року.
  • Вона являє собою зрозуміле і аргументоване керівництво для підприємця, яке куди більше схоже на науку, ніж на мистецтво, і має лягти на стіл кожному, хто претендує на створення стартапу.
  • Книга побудована на досвіді реального успішного підприємця, описані в ній принципи «економічного стартапу» дозволяють швидко з'ясувати, що працює, і відмовитися від того, що не працює.
  • Вона вже зібрала безліч захоплених відгуків і, без сумніву, скоро стане класикою менеджменту, саме її рекомендують в якості обов'язкового читання авторитетні венчурні інвестори.

Для кого ця книга

Для підприємців і тих, хто хоче стати підприємцем, а також для всіх, хто займається в уже працюючый компанії розвитком бізнесу та створенням інновацій.

Хто автор

Ерік Рис - підприємець, блогер і автор книг. Співзасновник компаній IMVU, Inc. і Catalyst Recruiting, в минулому член наглядових рад багатьох технологічних стартапів, включаючи pbWiki, Bunchball, SpeedDate, illumobile, BlueBet і KaChing. У 2007 році сайт BusinessWeek.com назвав його одним з кращих молодих підприємців в сфері технологій, а в 2009 році він отримав премію TechFellow в категорії «лідерство в інженерії». Є творцем методології підприємництва «Ощадливий стартап».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре