Артикул: 886168
Бестселер

Бизнес-копирайтинг. Как писать серьезные тексты для серьезных людей

Автор: Денис Каплунов
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00100-147-8,  978-5-00100-828-6

 

 
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 400
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Тип видання: 3-е видання
Додатково: Закладка-мотати
362 грн
Є в наявності

Про книгу
Книга навчить писати харизматичні тексти, які продають.

Ефективний бізнес-текст не може містити «води», бути нудним і безликим, громіздким, брехливим. У серйозних людей немає зайвого часу на читання таких текстів. Тільки «живі» і ємні тексти, за якими видно руку серйозного і цікавого автора, мають шанси на успіх.

З цієї книги ви дізнаєтеся про 10 характеристик, яким повинен відповідати ефективний текст:

  •     інформативність
  •     конкретика
  •     аргументація
  •     зрозумілість
  •     стислість
  •     цікавість
  •     впевненість
  •     ввічливість
  •     грамотність 
  •     охайність


І навчіться створювати такі тексти за допомогою десятків вправ і прикладів, які для вас підготував автор.

Від автора

У цій книзі я розповім, як зарядити ваші тексти харизмою, як вселити в них силу, життя і шалену енергетику. Як сформувати імідж серйозного автора, який пише такому ж серйозного читачеві. Тому що саме там серйозний результат і серйозні гроші.

Серйозний читач здатний з першого рядка обчислити брехню, браваду, клоунаду, невпевненість. Серйозний читач терпіти не може «воду», громіздке і нудне викладання, а також відсутність ввічливості. Його дратує, коли він не може отримати інформацію, за якою прийшов.

Згадайте будь-який текст, який вас вразив. Не просто сподобався, а реально торкнувся. Такі точно були. А ви коли-небудь намагалися зрозуміти, чому це сталося? Ви цей текст аналізували? І насправді він адже був не одним ... Були й інші, не схожі на перший, але теж класні. І теж вас зачепили.

Знаєте, в чому секрет? Автор заздалегідь вас прорахував. І написав те, що саме ви будете із задоволенням читати. І написав так, що не хочеться відірватися. Прочитавши цю книгу, ви теж зможете навчитися цієї майстерності.

Для кого ця книга

Це книга для власників сайтів, блогерів, маркетеров, авторів розсилок і рекламних оголошень. Для кожного, хто хоче створювати тексти, від яких неможливо відірватися.

Про автора

Денис Каплунов - один з найвідоміших і яскравих копірайтерів Росії, засновник агентства копірайтингу «Студія Дениса Каплунова». Веде блог «Копірайтинг від А до Ю».

Здобув дві вищі освіти - юридичну та економічну. Сім років працював у комерційному банку, де переконував клієнтів про переваги співпраці. Напрацювавши відмінний досвід продаючих технік продажів, Денис пішов з банку і повністю присвятив себе продажам тексту.

Денис - автор трьох книг: «Копірайтинг масового ураження», «Контент, маркетинг і рок-н-рол», «Ефективна комерційна пропозиція».

«Копірайтинг масового ураження» - збірник спеціальних прийомів, технік і тактик, які використовуються при написанні рекламних текстів, і все це показано на реальних прикладах з практики. Фактично ви отримаєте в свої руки потужний інструмент, який допоможе вам надати власним текстам ефективне забарвлення. Ви дізнаєтеся, як можна привернути увагу читача, зацікавити його своїм словом і делікатно «підштовхнути» до скоєння необхідної дії.

«Контент, маркетинг і рок-н-рол» розповідає про те, як створювати привабливий контент в будь-якому вигляді, який дозволить залучити якомога більше покупців до вашого товару чи послуги. Ви дізнаєтеся про всі формати продажу контенту від новин, картинок, електронних книг до відео- та email-розсилок.

«Ефективна комерційна пропозиція» - це вичерпне керівництво, яке допоможе кожному підприємцю залучити нових клієнтів, збільшити прибуток з одного клієнта і взагалі отримувати більше прибутку. Денис ділиться тільки дієвими прийомами і техніками, які підтверджені прикладами з російської практики.

Цитати з книги

модні слівця
Ми опублікували статтю «50 термінів маркетингу, щоб не виглядати нерозумно». Там є такі слова: ай-стоппер, джанк, Жалон, лонч, ньюсджекінг, скімінг, Томбстоун. Навіть не всі маркетологи знають деякі слова зі списку, я вже не кажу про клієнтів маркетингу.

Прийом «Залучення»
Залучення - прекрасний прийом, що допомагає відразу привернути читача на свою сторону. Хороший приклад залучення: «Скажіть, будь ласка, цю фразу вголос: Hello! My name is (Ваше ім'я). And I want to learn English by Skype! Вітаємо, ви вже говорите саме правильною англійською мовою. Ви зробили перший крок до вдосконалення  своїх  знань ».

труднощі копірайтингу
Почнемо з питання «Чи вимагаєте насправді сучасні ворота?». Давайте думати разом, наскільки доречно тут слово «вимагаєте»! У контексті всього викладу клієнт може хотіти сучасні ворота. Однак «хотіти» і «вимагати» - зовсім різні речі.

Тонка грань
Жарт здатен перетворити вас на клоуна. А як ми з'ясували, у клоунів не купують. Наведу приклади, а вже оцінюйте самі, наближає вас гумор до покупки. «Робоча сила з Кореї - працюють цілодобово, їдять мало». «Наші пацієнти сидять на попі рівно». «Лазерна епіляція - не будь колючкою!».

пунктуаційний питання
Наприклад, кожна кома - це знак STOP для читача. Це зупинка в процесі читання. У нашій справі будь-яка зупинка - це ймовірність втрати читача. Втрата читача - втрата грошей. Моїм клієнтам важливі гроші, а не «п'ятірка» за диктант. Далі додумувати самі.

підкреслення
Вся складність в тому, читач нижнє підкреслення може прийняти за посилання, навіть якщо колір виділеного тексту не відрізняється. При цьому я застосовую підкреслення в поєднанні з напівжирним шрифтом, коли потрібно виділити реально дуже соковиту вигоду.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре