Артикул: 866557

Бизнес - это психология: Психологические координаты жизни современного делового человека

Автор: Марина Мелия
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-6877-9,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 510
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Серія: Альпина: психология и философия
Рік першого видання: 2018
119 грн
Є в наявності

Опис

Що відрізняє дуже успішних людей̆ від просто успішних?

Чому доля прихильна до одних, лояльна до інших і жорстоко карає третє? І взагалі, чому люди такі різні? На ці питання дає відповіді книга Марини Мелія, психолога з багаторічним стажем, засновника консультаціонной̆ компанії "ММ-Клас".

Марина Мелія багато років консультує ділових людей̆. Аналізуючи їх проблеми, вона спирається на фундаментальні психологічні теорії і використовує оригінальні концепції, розроблені в її компанії.

Коло питань, порушених у книзі, не обмежується індивідуальними проблемами ділової людини, описані також методи оцінки компанії і прийоми управління, які автор і її колеги з успіхом застосовують в своей̆ консалтінговой̆ практиці.

Бізнес - це психологія

Цитата

"Іноді говорять, що ділові люди в бізнесі реалізують свої комплекси, компенсують непродуктивність в інших сферах життя. Це не так. Я б сказала, що гиперкомпенсація характерна скоріше для диктаторів, політиків. Часто це приниження, випробуване в дитинстві, амбіції, прагнення до влади і т. д. Для тих, про кого ми говоримо, бізнес - спосіб самореалізації, а аж ніяк не спосіб компенсувати щось, чого у них немає, - у них-то якраз є всі, тому вони такі успішні".

Марина Мелія

Про що книга

Про те, що відрізняє дуже успішних людей від просто успішних, чому доля прихильна до одних, лояльна до інших і жорстоко карає третє, і взагалі, чому люди такі різні. Коло питань, порушених у книзі, не обмежується індивідуальними проблемами ділової людини, в книзі описані також методи оцінки компанії і прийоми управління нею, які автор і її колеги з успіхом застосовують в своїй консалтингової практиці.

Чому книга гідна прочитання

Це російський бестселер, який заслужив любов читачів і пережив кілька перевидань.

Автор багато років консультує ділових людей, вона добре вивчила проблеми, з якими бізнесмени постійно стикаються в роботі.

Аналізуючи ці проблеми, автор спирається на фундаментальні психологічні концепції та теорії, доповнюючи їх оригінальними класифікаціями сучасних архетипів, зробленими на основі власного професійного досвіду, і методиками, розробленими в її компанії.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче досягти успіху в бізнесі і навчитися краще розуміти себе.

Хто автор

Марина Мелія - ​​професор психології, генеральний директор компанії "ММ-Клас". Працювала психологом в збірних спортивних командах, очолювала лабораторію психології спорту вищих досягнень у Всесоюзному науково-дослідному інституті фізичної культури. Була директором Радянсько-американського психологічного центру ECOPSY, генеральним директором консультативної компанії RHR Int. Займається психологічним коуч-консультуванням перших осіб російського бізнесу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре