КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 102085
Новинка

Білл Гейтс. Видатні особистості для дітей (тверда палітурка)

Автор: Марія Сердюк
Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ISBN: 978-617-7754-08-3,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 112
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Додатково: кольорові ілюстрації
Вікові обмеження: 8+
Рік першого видання: 2020
255 грн
Є в наявності

Білл Гейтс – гік, що завоював світ. Вундеркінд у царині комп’ютерів. Наймолодший мільярдер в історії людства. Одна з найвпливовіших персон ХХ століття за версією журналу «Тайм». Йому справді пощастило народитися в Америці 1950-х років. Тоді люди вірили в майбутнє, були впевнені, що кожен здатен утілити в життя найфантастичніші задуми. Цієї ж думки притримувався і Гейтс. Історія його успіху справді вражає. Цей чоловік був талановитий і наполегливий з юних років.

Біографія Білла Гейтса має стати прикладом для кожного з нас.
Юний Білл Гейтс мріяв, щоб на столі кожної людини був комп’ютер.
Нині його мрія значно шляхетніша — подолати найнебезпечніші хвороби людства. Білл народився у небідній родині, природа нагородила його метким розумом, він був і залишається доволі відкритою людиною. Звісно, багато хто може сказати, що Білл Гейтс — везунчик по життю. Та на прикладі багатьох видатних людей, про яких виходили книжки у даній серії, ми бачимо, що для успіху мало грошей, таланту чи краси.
Білл Гейтс має шляхетні мрії, і впродовж усього свого життя він наполегливо до них прямує. І в цій книжці йтиметься саме про те, як досягти успіху, маючи не тільки розум і гроші, а й обирати правильний напрямок діяльності.

Якщо вашу дитину неможливо відірвати від компа, це не означає, що з неї виросте лінюх, не здатний реалізувати себе в житті. Не робіть квапливих висновків, поцікавтеся, як саме проводить час перед комп’ютером ваша дитина. Можливо, вона захопилася кіберспортом і згодом виграє чималі призові. А можливо, поки ви читаєте своєму ґіку моралі, він пише крутезну комп’ютерну програму, що принесе йому славу і гроші. Хтозна… В будь-якому разі, не варто робити квапливих висновків, а почитати книжку про історію успіху видатної людини сучасності Білла Гейтса.

«У дитинстві я поставив перед собою справді багато цілей. Гадаю, багатьох із них я досяг тому, що мав змогу багато читати»

Можна лише здогадуватися, що думали батьки Білла Гейтса, поки він заробив свій перший мільйон.
* У  восьмому класі Білл разом із другом Полом заснував «Клуб програмістів Лейксайду», зібравши навколо себе фанатів комп’ютерів і програмування. Тоді ж, у 13 років, він написав першу програму мовою BASIC. Зробив він це на терміналі Teletype моделі 33, під’єднаному до віддаленого базового шкільного комп’ютера.

* У 15 років із другом Алленом написав програму стеження за дорожнім рухом, що принесло йому непоганий прибуток. Згодом він із друзями одержить тимчасову роботу тестувальника в  компанії C-Cubed. І коли компанія відмовилася від послуг підлітків, вони зрозуміли, що будь що повинні мати доступ до комп’ютера. І для цього Білл із друзями піде на все, навіть на зламування коду комп’ютера компанії C-Cubed.

* А в 21 рік він заснував компанію Microsoft і розвинув її до найуспішніших фірм на планеті, по праву заслуживши статус титана технічної ери.

«Чудово, коли ви святкуєте власний успіх, але важливішим є вміння вчитися на своїх провалах»

Білл Гейтс — життєлюб і оптиміст, попри репутацію ґіка, суворого керівника, людини, що не поступається власним принципам.
Він вважає, що «жити в наш час чудово. Ще ніколи не було стільки можливостей займатися тим, що раніше було неможливим». Cпливли десятиліття, а Гейтс  і досі вірить, що людство здатне втілити в життя найфантастичніші мрії.

Якщо до фінансового злету мрією Білла Гейтса було «стати босом», то за кілька десятиліть його мрія змінилася. Так, за цей період Білл домігся свого, він зажив фантастичних статків. Це було непросто. Завдяки його невтомній праці, часто без вихідних і сну,  компанія Microsoft виконувала замовлення з неймовірною швидкістю. Випереджала конкурентів у кожному продукті та встановлювала неймовірно низькі ціни на програми, відмітаючи з дороги всіх своїх конкурентів.

З часом Білл Гейтс змінив життєві пріоритети і став відомим на весь світ філантропом. І це стало сенсом його життя. Фонд Білла та Мелінди Гейтсів функціонує ось уже 20 років і за цей час став найбагатшою організацією в світі. Працівники фонду борються з найстрашнішими хворобами, що здатні знищити людство: малярією, СНІДом, поліомієлітом, туберкульозом. 2020 року Фонд виділив мільйони доларів на боротьбу з вірусом COVID-19.

Білл Гейтс скористався можливістю, що йому надало Життя. Він не проґавив свій шанс на успіх і нині пишається не стільки своїми мільярдними статками, скільки можливістю зробити щось корисне для людства. Допомогти знедоленим, вирішити питання з вірусами й епідеміями, що можуть знищити людство.

Прочитавши книжку «Білл Гейтс», ваша дитина :

  • довідається про життя і успішну діяльність одного з найбагатших людей світу;
  • іншими очима побачить світ ґіків;
  • дізнається, як улюблена справа допомагає досягнути життєвих успіхів;
  • переконається, що не всі мільярдери думають лишень про себе.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують