Артикул: 83789
Бестселер

Без жалости к себе. Раздвинь границы своих возможностей

Автор: Ерік Бертран Ларссен
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-715-8,  978-5-00100-547-6, 978-5-00117-041-9

 

 
Оригінальна назва: No Mercy: Be Your Best with Mental Training
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 208
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Іделія Айзятулова
Тип видання: 3-е видання
Серія: МИФ. Личное развитие
Рік першого видання: 2018
369 грн
Знижка 36 грн
333 грн
Є в наявності

Про книгу

Правдива і емоційна книга про те, як розширити межі своїх можливостей.

Тренер Ерік Ларссен допомагає лідерам бізнесу, елітним спортсменам і простим людям домагатися своїх цілей в будь-яких умовах. Його метод довів свою дієвість багаторазово. Досить простий приклад: норвезька гольфістка Сюзанн Петерсен не вигравала турнірів протягом 18 місяців, поки не стала працювати з Ларссеном. Після того, як він став її коучем, вона зайняла друге місце в світовому рейтингу.

Ця книга більше року була на першому місці в списку бестселерів в Норвегії і перекладена багатьма мовами. У ній Ерік Ларссен в яскравій і емоційній манері розповідає про те, як добиватися змін, ставити великі цілі, мислити масштабніше і розсовувати межі своїх можливостей, заходячи далеко за межі зони комфорту.

Завдяки цій книзі ви зможете:

  • Поставити масштабні цілі;
  • Тренувати свою свідомість і силу волі;
  • Задавати собі правильні питання і налаштовувати себе на позитивні результати;
  • Отримати дуже сильний заряд мотивації.

Про автора

Ерік Бертран Ларссен - норвезький автор і тренер з особистісного росту. Обидві його книги стали бестселерами і були перекладені багатьма мовами. Сумарний тираж його першої книги в Норвегії склав 223 тисячі примірників - тобто майже по одному екземпляру на кожні 20 осіб.

Ерік - один з найпопулярніших мотиваційних спікерів в Норвегії. Він служив парашутистом в норвезькому спецназі, був в Афганістані і на Балканах, співпрацював з британськими військами спеціального призначення та американськими «морськими котиками».

Після служби Ларссен закінчив Норвезьку школу економіки і бізнесу і займався HR і розвитком бізнесу в декількох компаніях, після чого заснував власну - Bertrand Ltd.

Серед його клієнтів - провідні норвезькі спортсмени, включаючи чемпіонку світу з гольфу.

Сайт Еріка Ларссен: www.bertrand.no

Цитати з книги

Ти можеш більше
Моя віра в людство практично безмежна. Я вірю, що потенціал кожного з нас більше, ніж ми можемо уявити. Наше життя може бути більш насиченим і успішним, і ми цілком здатні частіше помічати в ньому абсолютно фантастичні моменти, та ще постійно розвиватися і вчитися.

Відмінна мотивація
На комп'ютері підприємця К'єль Інге Роккі була встановлена ​​програма, яка веде зворотний відлік. Він налаштував її на середню тривалість життя людини його віку і стану, і комп'ютер відраховував секунди, хвилини, години і роки, які Роккі залишилося прожити.

Як в перший раз
Через багато років після завершення кар'єри, зірка бейсболу Джо Ді Маджо брав участь у виставковому матчі. Під час розминки він виклався на повну. Один з бейсболістів запитав: «Джо, навіщо ти так викладаєшся перед матчем?» Ді Маджо відповів: «А раптом хтось із глядачів ні разу не бачив, як я граю?»

Думки з ранку
Андре Агассі говорив, що, прокидаючись, він ніколи не думає про Великий шолом або серйозні змагання. Замість цього говорить собі: «Коли я ввечері ляжу в ліжко, буду пишатися собою».

Правило 80% уваги
Якщо бόльшая частина вашої уваги спрямована на бажаний результат, він стає найімовірнішим. 80% всього вашої уваги має бути відведено під виконання роботи якнайкраще і під такі думки, які будуть щогодини збільшувати шанси на успіх.

Сила наміру
73-річного Елвін Рей Стрейт з Айови позбавили водійських прав, тому що у нього погіршився зір. У 1994 році у його брата в Вісконсині стався інсульт і Елвін вирішив відвідати його, поїхавши на ... газонокосарці. Він проїхав майже 550 кілометрів на газонокосарці, що рухалася зі швидкістю 8 кілометрів на годину.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
=
Економія: 34 грн
645 грн