Артикул: 83183

Бери и делай! 77 максимально полезных инструментов маркетинга

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Девід Ньюман
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-00057-402-7

 

 
Оригінальна назва: Do It! Marketing: 77 Instant-Action Ideas to Boost Sales, Maximize Profits, and Crush Your Competition
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 368
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Перекладач: Юлия Константинова
Додатково: Закладка-мотати
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Якщо ви власник або керівник малого або середнього бізнесу, вам доводиться приміряти на себе багато ролей. Можливо, найголовніша - роль маркетера.

Часу у підприємців все менше і менше, а можливостей достукатися до потенційних клієнтів - все більше. Електронна пошта, блоги, соціальні мережі, відео, оптимізація свого сайту ... Що саме використовувати?

У маркетингу немає нічого таємничого. Це всього лише набір нескладних рішень, за якими обов'язково мають бути дії, які допомагають залучати нових клієнтів, залучати їх і робити вашими постійними покупцями.

Ця книга сповнена подібними ідеями, які можна застосувати «тут і зараз». З її допомогою ви зможете:

  •     уникати маркетингу в стилі «бла-бла-бла», не пов'язаного з діями;
  •     позиціонувати себе як експерта в своїй галузі;
  •     правильно використовувати соціальні медіа;
  •     зробити свій бізнес помітним, використовуючи можливості PR;
  •     залучати на свій бік захоплених «адвокатів» вашого бренду;
  •     використовувати рекомендації споживачів як дієвий інструмент;
  •     створити план маркетингу, спрямований на підвищення продажів вашої компанії.


Про автора

Консультант і спікер. Працював з багатьма компаніями зі списку Fortune 500. Допомагає сотням підприємців і керівників компаній підняти продажі і налагодити роботу маркетингу. У числі його клієнтів - Accenture, KPMG, Oracle, IBM, Microsoft, PriceWaterhouseCoopers. Публікувався в The New York Times, Investors Business Daily, FastCompany.com, Sales & Marketing Management і інших друкованих та інтернет-виданнях.

Цитати з книги

зрозуміти клієнта
Ви повинні зрозуміти людину на всіх рівнях: інтелектуальному, емоційному, фізичному, психологічному. Коли ви почнете усвідомлювати психологічну мотивацію і емоційні стимули ваших покупців, то зможете набагато ефективніше пропонувати їм свої товари і легко обійти всіх конкурентів.

Відповідайте на питання «НАВІЩО?»
Нікому не цікава ваше ЯК. Ваші оцінки, методологія, авторський процес з декількох етапів, секретний інгредієнт, запатентована технологія. Все це просто інформаційний шум. Більш того, чим активніше ви намагаєтеся просувати ваше ЯК, тим більше стаєте схожими на конкурентів.

Критерій хорошого тексту
Чи зможете ви за чашкою кави прочитати невеликий текст з вашого сайту або з рекламного буклету вголос, щоб ваш абонент не розсміявся вам в обличчя? Іншими словами, могли б ви комусь СКАЗАТИ те, що ви НАПИСАЛИ, в особистій розмові? Якщо відповідь негативна, вам варто повністю переписати ваші тексти.

Соцмережі на допомогу
Платформи соцмереж, таких як Twitter, Google+ і YouTube, генерують до 40% загальної відвідуваності сайтів компаній, які успішно з ними працюють. Якщо ви ще не скористалися перевагами соціальних мереж, щоб налагодити контакт з цільовою аудиторією, ви втрачаєте хорошу можливість.

Швидкість вбиває конкуренцію
Якщо вам вдається ШВИДКО перетворити зацікавленого покупця в потенційного клієнта (тобто ваше спілкування з ним відбувається протягом 15 хвилин після першого контакту), він не буде шукати інші варіанти. Оперативний відгук в процесі продажів сигналізує про таку ж оперативность в ділових відносинах.

подвійте ціну
Дослідження показують, що зниження ціни на 1% веде до зниження прибутку на 8%. Подвійте ВАШУ ЦІНУ! Це божевілля? Можливо так. Але ваші потенційні клієнти відчують підвищення цінності вашого продукту; підвищення рівня престижу від володіння ним; підвищення впевненості в тому, що він дійсно корисний.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре