КНИГА ТИЖНЯ "Соціальний інтелект. Нова наука про людськ взаємовідносини" - 216 грн
Артикул: 882107

Байки из грота: 50 историй из жизни древних людей

Автор: Станіслав Дробишевський
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-91671-918-5,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 456
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 195х240 мм (средний формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2018
586 грн
Є в наявності

Цитата

"Навіщо дитина забралась в темряву і холод і подолав десятки метрів, напевно здалися йому кілометрами? Навряд чи це було просте цікавість. У печері мало слідів вогню і знарядь, люди в ній ніколи не жили. Найімовірніша причина відвідування - ініціація. Печерні дивини повинні були потрясти первісного дитини до глибини душі, буквально змінити його. А в цьому і полягає сенс присвяти в доросле життя ".

Про що книга

Здається, що ми дуже мало знаємо про життя наших предків - перших людей. У нас немає ніяких письмових свідчень їх історії, і про їхній побут, віруваннях і способі життя можна тільки здогадуватися по рідкісним знахідкам, поховань і стоянках. Чи достатньо цього?

Виявляється, так. Камені і черепа можуть дуже багато розповісти про минуле: про те, як жили сім'ї, як діти ставали дорослими, як люди приваблювали мисливську удачу, як відкривали нові землі, як приручали перших тварин і навіть як лікували зуби. Ми вважаємо, що представники кам'яного віку нескінченно далекі від нас і ми зовсім на них не схожі, але думати так - несправедливо: в людях палеоліту було набагато більше людського, ніж нам здається. 50 ілюстрованих історій - про те, що наші предки були не просто homo, але ще і людьми.

Чому книга гідна прочитання

  • Ця книга містить п'ятдесят реальних історій конкретних людей: їх подвиги і невдачі, пригоди і ініціації.
  • З цієї книги читач дізнається, що наші предки нудьгували довгими зимами в печерах, цінували прекрасне і були ласі на солодке.
  • Антрополог Станіслав Дробишевський розповідає, як вчені дізнаються про життя стародавніх людей через багато тисячоліть.
  • Історії в цій книзі засновані на реальних археологічних знахідках і наукових дослідженнях.

Про автора

Станіслав Дробишевський - відомий вчений-антрополог і популяризатор науки, кандидат біологічних наук, доцент кафедри антропології біологічного факультету МГУ ім. М. В. Ломоносова, науковий редактор порталу "антропогенез.ру". Станіслав Дробишевський бере активну участь в просвітницьких проектах і виступає з лекціями на радіо і ТБ, є автором кількох наукових монографій і науково-популярних книг.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре