КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 876676

Азиатский стиль управления. Как руководят бизнесом в Китае, Японии и Южной Корее

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7058-1,  

 

 
Оригінальна назва: Art of modern oriental management: applying the chinese, japanese and korean management styles at work
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 318
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Юлія Коняхова
Рік першого видання: 2018
273 грн
Є в наявності

Головне в західних компаніях - ефективність і раціональність. Для східних фірм куди важливіше взаємини і етичний кодекс. Щоб встановити довгострокові, довірчі відносини зі східними керівниками, їх західним колегам необхідно розуміти основні елементи ділової культури Сходу і тонкощі ведення переговорів.

У цій книзі бізнес-консультант з Сінгапуру Сінг Онг Ю розглядає різні моделі китайської, японської та корейської систем управління, а також теорії, що лежать в їх основі. Він наводить приклади успішних і невдалих спроб виходу західних компаній на східні ринки. Тепер вам буде простіше зрозуміти азіатських партнерів і вибудувати з ними успішна взаємодія. Чому книга гідна прочитання Автор розповідає, як на азіатський стиль управління впливає філософія і релігія: конфуціанство, даосизм і буддизм. Тут порівнюються китайський, японський і корейський стилі управління.

Ви дізнаєтеся, чому Захід може навчитися у Сходу. Хто автор Сінг Онг Ю - почав кар'єру в 1980-х роках на Уолл-стріт, а після повернення в Сінгапур керував дослідженнями в великому банку і займав посаду регіонального віце-президента з питань банківських інвестіцій.Учреділ три компанії в сфері консультування, управління проектами та освіти. Він консультував понад 500 компаній в Сінгапурі, Таїланді, Малайзії, В'єтнамі, Індонезії та Філіппінах.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре