Артикул: 80987
Бестселер

Атлант расправил плечи (три тома в одной книге)

Мова видання: Російська

 

 
Автор: Айн Ренд
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN:978-5-9614-4966-2, 978-5-9614-6130-5

 

 
Оригінальна назва: Atlas Shrugged
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 1131
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат: 145x215 мм (середній формат)
Наклад: 5 000
Перекладач: Ю. Соколов, Віктор Вебер, Дмитро Вознякевіч
Тип видання: 7-е видання
467 грн
Є в наявності

Цитата

«Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити для когось іншого і ніколи не попрошу когось іншого жити для мене».
Айн Ренд

Про що книга «Атлант расправил плечи»

До влади в США приходять соціалісти і уряд бере курс на «рівні можливості», вважаючи справедливим за рахунок талановитих і заможних зробити багатими нікчемних і безталанних. Гоніння на бізнес призводять до руйнування економіки, до того ж один за іншим при загадкових обставинах починають зникати талановиті люди і кращі підприємці. Головні герої роману сталевий король Хенк Ріарден і віце-президент залізничної компанії Дагни Таггерт марно намагаються протистояти трагічним подіям. Замість загального процвітання суспільство занурюється в апатію і хаос.

Чому книга «Атлант расправил плечи» гідна прочитання

  • Це книга, яка змінює світогляд, вона формує цілісне бачення світу і дає відповіді на питання про сенс людського життя і суспільне значення підприємництва.
  • Згідно з опитуваннями громадської думки, проведеного в 1991 році Бібліотекою Конгресу і книжковим клубом «Book of the Month Club» в Америці «Атлант расправил плечи» - друга після Біблії книга, яка привела до змін у житті американських читачів.
  • Ця книга потрапила в список бестселерів The New York Times через три дні після початку продажів і залишалася в ньому протягом 21 тижнів.
  • Це найважливіший твір в житті письменниці, на роботу над яким пішло 12 років її життя.

Хто автор

Айн Ренд (1905-1982) - культова американська письменниця. Автор чотирьох романів-бестселерів і численних статей. Творець філософської концепції, в основі якої лежить принцип свободи волі, верховенство раціональності і «моральність розумного егоїзму».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре