ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 103020

Ася і пластиковий світ

Автор: Ася Міцкевич
Видавництво: «Моноліт-Bizz»
ISBN: 978-617-577-235-5,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 112
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 210x280 мм (великий формат)
Наклад: 1500
Додатково: Кольорові ілюстрації
Рік першого видання: 2020
290 грн
Є в наявності

Щира розповідь про екологію очима дитини — дівчинки Асі.

Книжка розповість про найпростіші побутові предмети, з якими ми стикаємося щодня, але не знаємо їхні «одноразові» секрети, а також дасть поради, як простими і легкими діями кожен із нас може зробити особистий внесок в збереження планети.

Про книгу
Людина — унікальне створіння, але останні 100 років вона чинить страшні речі на планеті, не думаючи про наслідки. Погана екологія, гори пластику, зникнення видів рослин і тварин — сувора реальність.

«Ася і пластиковий світ» — захоплива екологічна енциклопедія для дітей. Книжка простою і зрозумілою мовою від імені дівчинки Асі розповість про екологічну ситуацію, про важливість екологічних звичок, а також:
• пояснить, як вирішувати на різних рівнях (в тому числі на рівні окремої людини або сім'ї) проблеми з використання пластику;
• підведе до розуміння усвідомленого споживання;
• наблизить до висновку, що всі ми разом і кожен із нас окремо відповідальні за планету;
• допоможе впевнитися в собі — навіть дитина зрозуміє, що їй під силу зберегти навколишнє середовище;
• надихне читачів на екоподвиги.

Про автора
Ася Міцкевич — талановита письменниця й відома ілюстраторка, екоактивістка і авторка популярного блогу про екологію @ecoasya. Засновниця і натхненниця екоруху і подкасту «Pokolenie Zero».

Ася пише про філософію усвідомленого споживання, дає інтерв’ю, виступає з лекціями на фестивалях, форумах і в університетах, бере участь у записі подкастів і телепередач, пропагуючи екологічний спосіб життя.

Цитати з книги
Дерева — легені планети
Планета втрачає 15 млрд дерев щороку. Це понад 7 млн гектарів або 27 футбольних полів щохвилини. Найбільше дерев зникає у тропіках. Дерева чистять повітря, намагаючись усунути до 200 тонн вуглекислого газу за секунду, і допомагають планеті не перегріватися. Ось чому так важливо саджати на місці кожного зрубаного дерева нове.

Як урятувати планету
Якщо всі жителі планети будуть рідше користуватися автомобілями, економити електроенергію, розумно використовувати всі ресурси (зокрема, їжу) і створювати менше відходів, людство скоротить свій вуглецевий слід і зробить крок уперед у боротьбі з глобальною зміною клімату.

Як шкодять екології автомобілі
Один легковий автомобіль спалює приблизно 8 літрів пального на кожні 100 кілометрів. А ще шини авто стираються об асфальтові дороги, і цей дрібний пил, який змивають дощі, потрапляє у ґрунт і річки.

Хто забруднює океан
Понад 80 % забруднення морського середовища відбувається саме внаслідок людської діяльності, здійснюваної на суші.

Пластикове сміття
Пластик є серйозною проблемою, бо він не схильний до біологічного розкладання і залишається у воді набагато довше (до 1000 років), ніж інші види сміття.

Що таке «сміттєвий суп»
Екологи називають океан «сміттєвим супом», адже в океані плавають мільярди тонн сміття, і більша його частина — це пластик. На водній гладі зафіксовано 5 сміттєвих плям, найвідоміша з яких — Велика тихоокеанська сміттєва пляма завбільшки як Франція.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре