Новинки
Артикул: 693283

Анатомия преступления: Что могут рассказать насекомые, отпечатки пальцев и ДНК

Автор: Вел Макдермід
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-718-1,  

 

 
Оригінальна назва: Forensics: The Anatomy of Crime
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 344
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Гліб Ястребов
Тип видання: 2-е видання
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2017
280 грн
Є в наявності

Про книгу

Наскільки можна довіряти дактилоскопії? Як комахи допомагають визначити час вбивства? Як по портретам, зробленим з урахуванням старіння, знаходять політичних і військових злочинців? У цій книзі всесвітньо відома шотландська письменниця, автор детективів Вел Макдермід змінює амплуа і робить власне розслідування. Її герої - генії розшуку і рядові поліцейські, великі вчені і копіткі експерти. Гучні справи, що стали основою для кіносюжетів, серійні вбивці, жертви нещасного кохання або екстремальних сексуальних ігор, палії, розбещувачі, шахраї, шлюбні аферисти ... І пошуки істини.

Перед нами розгортається довга історія криміналістики - від судової медицини Стародавнього Китаю до ДНК-профілювання - з її помилками і перемогами, коли через довгі роки вдається знайти злочинця і дати свободу невинно засудженому.

Чому книга гідна прочитання:

Це цікавіше, ніж просто детектив. Почавши з першої сторінки, ви не закриєте книгу, не прочитавши її до кінця. Книга не залишить нікого байдужим: ні любителя криміналістики, ні читача, далекого від пригодницького жанру. Автор скрупульозно відкриває завісу найгучніших і відомих історій, які потрясли весь світ! 

Вел Макдермід: "Працюючи над книгою, я розмовляла про історію, практиці і майбутньому криміналістики з провідними фахівцями. Мало що може бути цікавіше оповідань вчених про шляхи - часом заплутаному і звивистому - від місця злочину до залу суду. І вже точно: правда рідше вимислу ".

Про автора

Вел Макдермід - шотландська письменниця, автор 28 детективних романів, удостоєних багатьох нагород. Вони розійшлися багатомільйонними тиражами по всьому світу, перекладені на 16 мов, в тому числі на російську. Серія детективів, в яких слідство веде психолог і криміналіст Тоні Хілл, лягла в основу телесеріалу "Туга струна" (канал ITV).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре