КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 979726

Альтернативное кредитование: Инвестиции нового поколения

Автор: Михаил Лобанов
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-6042319-7-5,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 158
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Тетяна Петрушенкова
Рік першого видання: 2019
243 грн
Є в наявності

Про що книга

Як зберегти баланс між прибутковістю і відносною безпекою своїх вкладень? Одне з можливих рішень ви знайдете в цій книзі. Вона присвячена новому виду активів - альтернативного кредитування, в якому інвестори і позичальники взаємодіють безпосередньо на технологічних платформах без залучення банків як посередників. Автор книги одним з перших в нашій країні знайшов спосіб інвестувати в подібні позики і зараз надає таку можливість і іншим російським інвесторам. Ви дізнаєтеся про історію альтернативного кредитування, його видах на ринку, про те, як працюють основні платформи і як стати їх учасникам в якості інвестора або позичальника. А найголовніше, ви зможете зрозуміти, за якими критеріями вибрати надійний фонд для інвестицій і як інвестувати в позики на цих платформах, стабільно отримуючи 6-9% річних.

Цитата

«З моменту свого заснування в середині 2000-х платформи онлайн-кредитування пройшли довгий шлях від неперевірених концепцій до провідних« постачальників» позик для фондування банками. Той факт, що близько половини позик на платформах викуповується професійними інвесторами, означає, що платформи досягли зрілості, а також ведуть свій бізнес у відповідності з усіма нормами законодавства. Пройшовши через кризовий 2016 р. платформи вийшли з нього значно сильніші за ті, які були коли-небудь, готові нарощувати обсяги видачі і продовжувати робити кредити доступнішими для позичальників».

Навіщо читати

Щоб бути в курсі найбільш просунутих способах вкладення грошових коштів.
Щоб розібратися в технологічних платформах, що дозволяють інвесторам і позичальникам працювати без участі посередників.
Щоб зрозуміти, як саме ви можете вкладати гроші на цих платформах і, можливо, зайнятися новим для себе видом інвестування.

Для кого

Книга адресована приватним інвесторам, портфельним менеджерам і всім, хто цікавиться питаннями управління фінансами взагалі і сучасними методами інвестування, зокрема.

Про авторів

Михайло Лобанов - партнер венчурного фонду Target Global, під управлінням якого перебуває понад $ 600 млн, і керуючої компанії Target Asset Management, що спеціалізується на альтернативних інвестиціях. Михайло також є членом ради директорів однієї з найбільших керуючих компаній в США, що займаються інвестиціями в P2P-кредити - Prime Meridian Capital Management з активами під управлінням більше $ 650 млн. У рамках Target Global Михайло відповідає за інвестиції в Фінтех. Серед проектів фонду - Prosper Marketplace Inc., що входить в число найбільших платформ в області P2P-кредитування в США.

Тетяна Петрущенкова (співавтор) - аналітик фонду Target Global, спеціалізується на аналізі Фінтех-компаній. Закінчила Академію журналістики «Коммерсант», співавтор частини статей Михайла Лобанова в Forbes, «Відомостях», TechCrunch і інших виданнях.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре