КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 102021

Альберт Эйнштейн. Удивительные личности для детей

Автор: Юлія Потерянко
Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ISBN: 978-617-7453-45-0,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 112
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х226 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Додатково: Кольорові ілюстрації
Вікові обмеження: 8+
Рік першого видання: 2016
Мова видання:
195 грн
Є в наявності

Про книгу

Альберт Ейнштейн - унікальний учений 20 століття, який вивів на новий рівень і перевернув все знання про Всесвіт. Чому один з найрозумніших людей на землі не закінчив школу? За що його любили діти? Що Ейнштейн найбільше цінував у житті?

Розповідь про великого фізика вчить, що бути не таким як усі - це унікальна відмінність, яка може допомогти відкрити в собі здібності до улюбленої справи, але ж, якщо любиш, те чим займаєшся, значить, дійсно щасливий.

Навіть якщо фізика завжди вам здавалася надто складною, в цій книзі ви дізнаєтеся її з іншого, цікавого боку. Всіма відкриттями Ейнштейна ми користуємося сьогодні, його праця дала поштовх іншим вченим створити на основі його теорій телевізор, комп'ютер, фотоапарат. Всім цим і ще багатьом іншим ми можемо користуватися, тому що колись Ейнштейн відстояв право бути не таким як усі. Ейнштейн, якому важко давалися багато предметів, який був небагатослівний, в результаті почали запрошувати в усі університети світу, щоб почути промову знаменитого фізика.

Книга буде цікава як дітям, так і дорослим, глави можна читати по черзі, а в кінці кожної обговорювати прочитане. Збірки питань-вправ після глави, допоможуть запам'ятати найголовніше і цікаве.

Тому книга про Ейнштейна - це більше ніж біографія вченого, розповідь про життя і роботі Ейнштейна розширить кругозір, легко і доступно розповість про науку, навчить слідувати своїй ідеї і не боятися руйнувати стереотипи.

Серія «Дивовижні особистості для дітей» - це унікальні мотиваційні книги, які сприяють особистісному зростанню дитини. У серії зібрані біографії найуспішніших людей світу, які багато досягли завдяки наполегливій праці і невичерпній вірі в себе.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре