КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 824920

7 навыков высокоэффективных профессионалов сетевого маркетинга

Автор: Стівен Кові
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: ,  

 

 
Оригінальна назва: The 7 Habits of Highly EffectiveNetwork Marketing Professionals
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 128
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Наталія Канделакі
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
280 грн
Є в наявності

Мережевий маркетинг - це гідна багатоступенева бізнес-модель, яка дозволяє рости вище і допомагати в цьому колегам без шкоди власній кар'єрі.

Геніальний Кові цього разу готовий поділитися секретами ефективності саме в цій області бізнесу. Чому книга гідна прочитання: Проблеми в мережевому маркетингу, такою легкою і наживна бізнес-галузі, з'являються тоді, коли люди починають бігати по колу, намагаючись їх усунути, вважає Стівен Кові. Це питання можна відрегулювати, розвинувши сім основних навичок: від банальної проактивности до "заточування пили". Кожне з цих умінь, які так чи інакше проявляються в процесі роботи в мережевому маркетингу, необхідно відточувати, пам'ятаючи про головне - кінцевої мети.

"Високоефективний мережевий маркетолог у всіх своїх справах дотримується принципу" починати, представляючи кінцеву мету ", - стверджує автор. Тримаючи в голові такий стимул, легше рухатися вперед, попутно обростаючи новими знаннями. Кові об'єднує навички в групи, вчить ними користуватися на користь себе і своєї компанії, а також пропонує відпрацювати практично, виконуючи завдання в кінці кожного розділу. для кого ця книга: Адресована фахівцям в області мережевого маркетингу для вдосконалення професійних навичок. Автор: Стівен Кові - американський консультант з питань керівництва, управління життям, викладач і консультант по організаційного управління, володар семи почесних докторських ступенів. Відомий як лектор і автор книги "Сім навичок високоефективних людей", яка в серпні 2011 року була названа журналом Time однією з 25 найбільш впливових книг по бізнесу. в останні роки життя Стівен Кові був заступником голови ради директорів компанії FranklinCovey. Його книги перекладені на 40 мов світу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре