Знижки до 50%. HAPPY FRIDAY
Артикул: 200650

7 навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала

Автор: Стівен Кові
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6664-5,  978-5-9614-5651-6, 978-5-9614-1680-0,978-5-9614-1680-0, 978-5-9614-4773-6

 

 
Оригінальна назва: The 7 Habits of Highly Effective Managers
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 96
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145x215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Тип видання: 4-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2015
189 грн
Є в наявності

Цитата
«Високоефективну менеджера від посереднього відрізняє не тільки набір умінь. Успіх починається в серці. Можна намагатися використовувати певні техніки і тактики, щоб змусити людей робити те, що вам потрібно: краще працювати, проявляти зацікавленість, добре ставитися до вас і один до одного. Але якщо при цьому самому бути нещирим і лукавим, стійкого результату не домогтися. Нещирість викличе у людей недовіру, і всі ваші заклики і дії будуть сприйматися як маніпуляції. А якщо довіри мало або немає зовсім, то немає бази для довгострокового успіху ».
Стівен Кові

Про що книга «Сім навичок ефективних менеджерів: Самоорганізація, лідерство, розкриття потенціалу»
Ви хочете стати високопрофесійним управлінцем, який впевнено крокує по дорозі успіху? Тоді вам необхідно опанувати сім'ю навиками ефективності, навчитися новому способу мислення і досліджувати глибини власного «я». На основі свого всесвітньо відомого бестселера «Сім навичок високоефективних людей» спеціально для менеджерів Стівен Кові розробив програму підвищення ефективності, що враховує специфіку ділового середовища.

Чому книга «7 навичок ефективних менеджерів» гідна прочитання

  • Ця книга - програма підвищення ефективності, розроблена Стівеном Кові спеціально для менеджерів на основі свого супербестселера «Сім навичок високоефективних людей», що зробив великий вплив на життя мільйонів людей, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса.
  • Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'язком ознайомити своїх співробітників з філософією ефективності, викладеної в «Семи навичках».
  • Автор книги входить в число 25 найвпливовіших людей США.

Для кого ця книга
Для всіх, хто прагне домогтися видатних успіхів у професійній сфері, живучи у злагоді зі своїми принципами і моральними цінностями.

Хто автор
Стівен Кові - визнаний авторитет в області лідерства, фахівець із сімейних і організаційним проблемам, викладач, співзасновник і віце-голова ради директорів FranklinCovey. Автор світових бестселерів «Сім навичок високоефективних людей», «Восьмий навик», «Жити, використовуючи сім навичок», «Головна увага - головним речам», «Фокус».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре